Мелітопольців запрошують до детективної історії в бібліотеці

Ігротеки міських бібліотек поповнилися настільними іграми: «Антикорупційна мафія » (для дорослих) та Бізіборд (для малечі).

Бібліотека ім. М. Горького запрошує розіграти цілу детективну історію в новій грі «Антикорупційна мафія. Місто проти корупції», в основі якої — відома забавка «Мафія». Замість мафії тут — корупціонери. Вони не вбивають громадян, а розкрадають ресурси міста. У грі є ролі інспектора, мера та судді, кожен з яких може вести свою гру. Завдання громадян, а це більшість гравців, визначити корупціонерів та проголосувати за їх ув’язнення.

У Центрі сімейного дозвілля цієї бібліотеки можна знайти ігри на будь-який смак: розвивальні, розважальні настільні ігри для дітвори, захопливі стратегії — для підлітків і дорослих. Популярністю користуються ігри: «Манчкін», «Світ громад», тригональні шахи. Завдяки різноманітності настільних ігор і комфорту Коворкінг-центру, в приміщенні якого проходять зустрічі, Центр сімейного дозвілля цікавий і дітям, і підліткам, і дорослим. Любителів настільних ігор чекають за адресою бібліотеки: б-р 30 річчя Перемоги, 7 (тел. 5-07-59).

А в Клубі сімейного дозвілля «Happy Land» бібліотеки «Мальвіна» з’явився БізіБорд. Бізіборд — це розвивальна дошка для дітей від 5 місяців до 5 років. На ній закріплено предмети різної фактури (замки, розетки, вимикачі), виконані з різних матеріалів, що дозволяють малюкові розвивати мислення, посидючість, дрібну моторику, а іноді і логіку. Наприклад, » увімкнути -вимкнути», «відкрити-закрити» та ін.

Треба зауважити, що ігор в «Happy Land» безліч. Охочих безкоштовно пограти в «Монополію», «Ерудит», «Лего», «Людину-павука», «Казкові пригоди», «Фіксікі», «Гонки» запрошують в дитячу бібліотеку за адресою пр. Б. Хмельницького 5 (тел. 420-425).

Жителі Нового Мелітополя можуть відвідати «ігрову» бібліотеки ім. В. Маяковського. «Монополія», шахи, шашки, кубик Рубіка та інші настільні ігри чекають своїх гравців в бібліотеці за адресою: вул. Інтеркультурна, 424 (тел. 7-14-60).

Попереду зимові канікули. Бібліотеки пропонують провести їх цікаво за грою в гарній компанії.