В музеї пройшла IV відкрита регіональна науково-практична конференція «Мелітопольські краєзнавчі читання

22  грудня в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї пройшла IV відкрита регіональна науково-практична конференція «Мелітопольські краєзнавчі читання».

На конференцію надійшло 40 статей від 40 авторів та 12 співавторів. Коло учасників цьогорічної конференції розширилось.  Учасниками конференції стали співробітники Мелітопольського краєзнавчого музею, Львівського музею історії та релігії, Кременецького-Почаївського ДІАЗ, Харківського художнього музею, Національного музею народної архітектури та побуту України (м.Київ, с. Пирогів), Національного заповідника «Хортиця»,  КУ «Запорізького обласного художнього музею», викладачі та аспіранти Львівського інституту МАУП, МДПУ ім. Б. Хмельницького, члени ГО «Спілки краєзнавців Мелітопольщини», представники національно-культурних товариств міста Мелітополя, вчителі, керівники гуртків, учні Мелітополя та Мелітопольського району та краєзнавці Мелітопольщини.

В ході конференції заслухали 21 доповідь, на різноманітні теми природничого, історичного краєзнавства та теорії і практики музейної справи: «Музейний простір для дітей чи тільки дорослих?», «Авторська музейно-педагогічна інтерактивна програма для дошкільників «Український дивосвіт»», «Маріїнська вулиця і проспект: краса втрачена і врятована», «Розміщення наземних молюсків», «Болгарські поселення на території сучасного Мелітопольського району у 60-70-ті роки ХІХ ст..», «Атлас птахів, які гніздяться у місті Мелітополі», «Від пошти до телеграфу (до 60-річчя мелітопольського телеграфу)».

За матеріалами конференції в травні 2019 року планується видання наукового збірника.