ДРУЖНІ ГОСТИНИ «РІЗДВЯНІ ДЗВОНИ НІМЕЧЧИНИ»

В бібліотеці ім. М. Горького відбулися дружні гостини «Різдвяні дзвони Німеччини» за участю представників Мелітопольської громадської організації українсько-німецької культури «ZUHAUSE» та ансамблю німецької пісні «Едельвейс».

Різдво є одним з найулюбленіших свят безлічі людей в різних куточках світу. Його відзначають з деякими особливостями в кожній державі, але скрізь обов’язково присутнє трепетне таїнство і частинка чарівництва,в яке вірять і діти,і дорослі. Така європейська країна ,як Німеччина,не є винятком і її жителі вважають Різдво одним з найбільш значущих свят у році.

Запрошені гості розповіли відвідувачам бібліотеки, що історія святкування Різдва в Німеччині почалась з незапам`ятних часів і присвячена радості з приводу народження Ісуса Христа.

З цікавої презентації та емоційної розповіді присутні дізналися про традиції і символи чарівного свята. Це дотримання Адвенту, Різдвяний вінок, ошатна ялинка, численні ярмарки, Різдвяна зірка та інше.

Всі цікавилися: як у Німеччині прикрашають домівки у цей час, які традиційні страви подають до сімейної вечері та ін.

Святковий настрій підтримала музична частина зустрічі. Тут у виконанні ансамблю німецької пісні «Едельвейс» пролунав «Сніжний вальс», «О, веселе Різдво» та інші пісні, які припали до душі присутнім.

Особливо теплими аплодисментами всі зустріли дитячу Різдвяну пісню, якій більше 180 років «Дзвени, дзвоник» та «У лісі народилася ялиночка» німецькою мовою.

Приємну атмосферу в залі створювали яскраве національне німецьке вбрання артистів та святкові подарунки.

Ось такі дружні гостини відбулися в бібліотеці в рамках Плану міжкультурної інтеграції міста за підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування Європейського Союзу.