Запрошуємо на панорамну виставку «Люблю тебе всім серцем рідний краю»

Традиційно до святкування Дня народження міста Мелітополя у вітринах читального залу Центральної міської бібліотеки оформлено панорамну виставку «Люблю тебе всім серцем рідний краю». Мелітополь славиться найсмачнішою і найсоковитішою черешнею не лише в Україні, але й далеко за її межами. Ця солодка ягода давно стала візитівкою нашого міста, а черешневі сади – його окрасою. Стало доброю традицією святкування щорічного фестивалю «Черешнево». Увазі мешканців та гостей міста у вітрині представлені видання з розвитку садівництва на Мелітопольщині та світлини зі святкування фестивалю «Черешнево».
На виставці також представлена краєзнавча література, яка відображає історію та розвиток національних культур, мов, сприяння відродженню й збереженню національної свідомості, духовності, народних традицій і звичаїв.
Особливої уваги заслуговують світлини, надані «Спілкою краєзнавців Мелітопольщини» із зображенням старого міста Мелітополя та сучасного — від талановитого фотографа Дмитра Антіфєєва.
Бібліотекарі Центральної міської бібліотеки сподіваються, що панорамна виставка «Люблю тебе всім серце рідний краю» створить святковий настрій мелітопольцям та гостям нашого міста.
Хай росте і процвітає «Черешневе місто»!
Нехай мир, любов і достаток живуть в кожній родині!
Запрошуємо на перегляд виставки.