В червні яскравими кольорами вибухнув щорічний фестиваль Мелітопольщини «Черешнево»

В червні яскравими кольорами вибухнув щорічний фестиваль Мелітопольщини «Черешнево», до речі, цього року свято проходило 10-й рік поспіль!

Фестиваль розпочався традиційною арт-ходою «Черешествіє», в якій взяли участь більше тисячі городян та гостей з району.

По всій території парку на учасників заходу чекали багато тематичних майстер-класів, фотозон, локацій від підприємців міста, але справжнім подарунком для всіх стала наймасштабніша картина країни з черешні, яка здивувала не тільки своїми розмірами але й складністю виконання. Картина виконана в стилі триптих, 7 метрів довжиною та 3 вистою, на якій розташовано 330 кг черешні!

Всіх, хто завітав на свято в одежі червоного кольору, пригощали фірмовим десертом фестивалю — смачним морозивом з черешневим варінням.

На головній сцені парку протягом всього вечора запальний настрій городянам та гостям Мелітополя дарували учасники гурту «TTvister» з Мелітополя та «Holiday Band» з міста Харків.

Також, на сцені парку відбувся традиційний розіграш. Переможці щасливого лотерейного квитка отримали у подарунок сертифікати від мережі «Дом мебели» та «Фундамент», а також сувеніри черешневого свята.

Незабутньою прикрасою в завершенні фестивалю став яскравий феєрверк.