Персональна виставка творчих робіт Рустема Абдурахманова

В Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація персональної виставки творчих робіт члена Національної спілки художників України, директора Дитячої художньої школи — Рустема Абдурахманова. Виставка вийшла для автора знаковою, оскільки приурочена відразу до трьох ювілейних дат, одна з яких – наближення його 60-річчя.

Рустем Абдурахманов з дитинства захоплювався живописом. У десять років він почав відвідувати дитячу образотворчу студію, а пізніше — художню студію робітничої молоді, якою керував видатний мелітопольський майстер пензля Олександр Фесюк. У 1993 році Рустем Джевдетович закінчив відділення графіки Українського поліграфічного інституту ім. Федорова у Львові. З 1988 року працює в дитячій художній школі. З 2000 р. обіймає посаду директора.

Рустем Абдурахманов має різнобічні художні інтереси. Роботи художника відрізняються образною виразністю і цілісністю графічних серій, виконані вони в техніці гратографія, а також аквареллю, олією, тушшю, пером. Художник віддає перевагу графічним роботам, вважаючи, що графіка — один з найбільш складних і в той же час один з найвиразніших видів образотворчого мистецтва.

Сьогодні ж у виставковому залі музею представлені 60 робіт різних років і напрямків, виконаних в різноманітних техніках.

Запрошуємо мешканців та гостей міста поринути у світ живопису та відвідати виставку, яка буде працювати до кінця серпня у міському краєзнавчому музеї.

Запрошуємо!