Засідання інтерактивного круглого столу «РОЛЬ НЕДІЛЬНИХ ШКІЛ ТА ФАКУЛЬТАТИВНОГО НАВЧАННЯ У ФОРМУВАННІ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МОЛОДІ»

13 жовтня 2021 року о 10:00 за підтримки Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та Проєкту Ради Європи «Посилення захисту національних меншин, включаючи ромів та мови меншин в Україні» відбудеться засідання інтерактивного круглого столу «РОЛЬ НЕДІЛЬНИХ ШКІЛ ТА ФАКУЛЬТАТИВНОГО НАВЧАННЯ У ФОРМУВАННІ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МОЛОДІ».
До участі в Інтерактивному круглому столі запрошуються викладачі недільних шкіл, представники національно-культурних товариств, освітяни, науковці, представники влади, всі бажаючі. Під час круглого столу будуть обговорені питання щодо розвитку і збереження мов національних меншин та корінних народів України як пріоритетного завдання сучасної етнокультурної політики України.
Захід проходитиме на платформі Zoom.
Для отримання більш детальної інформації звертатися до управління культури та молоді Мелітопольської міської ради Запорізької області за електронною адресою: culture@mlt.gov.ua.