Виконавчий комітет провів зустріч з представниками проєкту Ради Європи

Місто Мелітополь планує долучитися до проєкту Ради Європи «Захист національних меншин, в тому числі Ромів, та мов меншин в Україні». Всього у проєкті беруть участь 4 територіальні громади України, серед яких і інтеркультурне місто Луцьк.

16 березня відбулася перша спільна онлайн – зустріч, у якій взяли участь понад 20 учасників: заступник міського голови Михайло Семікін, радник міського голови з питань інтеркультурності Людмила Афанасьєва, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області, координатор проєкту Ради Європи Зола Кондур, менеджерка проєкту Ради Європи Аннета Вітвіцька та національно-культурні товариства міста Мелітополя.
Завдяки зустрічі була створена унікальна платформа для обговорення кращих практик, які сприятимуть подальшому впровадженню необхідних стандартів Ради Європи для належного захисту прав національних меншин міста.

Привітав учасників заступник міського голови Михайло Семікін та відзначив, що Мелітополь високо цінує можливість використання досвіду співпраці з проєктами та програмами Ради Європи, адже місто має досвід участі у Програмі Ради Європи «Інтеркультурні міста» та має бажання долучитися до проєкту Ради Європи «Захист національних меншин, в тому числі Ромів, та мов меншин в Україні».
Зола Кондур, координатор проєкту Ради Європи, розповіла про діяльність Локальних Ініціативних Груп, та зазначила, що основною метою Проєкту є розбудова потенціалу для організацій національних меншин та органів влади задля підтримки розвитку знань про відповідні стандарти та рекомендації Ради Європи.

В рамках заходу представники національно-культурних товариств міста Мелітополя презентували діяльність своїх громад.
Також відбулася загальна дискусія учасників та обговорення наступних кроків для подальшої співпраці.