В дитячій бібліотеці відбулося шоу творчих колективів

Свято музики, танцю, театру та живопису чекало усіх, хто завітав 24 вересня до Центральної дитячої бібліотеки («Мальвіна»).

А все тому, що вже другий рік поспіль бібліотека та студія малювання «Веселка» організовують до Дня міста шоу творчих колективів. Розпочалося свято ще в фоє, де кожен гість від малечі до дорослого, мав можливість долучитися до написання картини танцю. Відкрили діалог мистецтв актори театру «Я+Ти» Палацу культури залізничників з музичною композицією про художників.
Звідки береться натхнення для творення краси розповіла талановита юна художниця, вихованка студії малювання «Веселка» Тетяна Яковенко. На святі була можливість «почути» картину, «побачити» пісню, «намалювати» танець. А ще «написати» картину звуків «Казкове місто Мелітополь» разом з режисером театру «Я + Ти», Наталією Бабакіною. Цього року уявити всі кольори пісні та побачити малюнок руху допомагали:
-Театр «Я+Ти» Палац культури залізничників (режисер — Наталія Бабакіна).
-Томілова Уляна, Ковальов Давид, Шерстюк Софія (студія вокального мистецтва «Домінанта» Палац культури залізничників, керівник — Світлана Назіна)
-Призери та переможці всеукраїнських змагань Шрамко та Бублик Анастасія (танцювальна студія Dream Dance Studio, керівники — Людмила Жмурова та Вадим Д’яков)
-Шоу-група «Dance Land» Палац дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради (керівник — Аліна Лакович)
-Беляєва Анастасія (вокально-хорова студія «Радість» Палац дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради, керівник — Анжеліка Щиголєва)
Фінальним акордом зустрічі стала спільна картина від гостей, керівників творчих колективів та юних відвідувачів студії малювання «Веселка» дитячої бібліотеки («Мальвіна»).
Подяки, солодкі подарунки від дитячої бібліотеки «Мальвіна» отримали колективи та найактивніші учасниці студії малювання «Веселка».

На святі можна було познайомитися з творчістю юних художників студії «Веселка», яких на написання картин надихнула саме музика.