Презентація книги Сергія Авдєєнка «Паруса Александра Грушецкого»

3 червня в читальному залі Центральної міської бібліотеки відбулася презентація нової книги мелітопольського письменника Сергія Авдєєнка «Паруса Александра Грушецкого». Цією книгою письменник продовжує розповідь про літераторів нашого міста. Олександр Грушецький за своє життя побудував понад два десятки яхт, під вітрилом зробив чимало морських переходів по Азовському і Чорному морях. А в Мелітополі він відомий ще і як талановитий прозаїк.

Гості заходу мали змогу познайомитися не тільки з біографією Олександра Грушецького, а й почути уривок з його оповідання «Шестой или первый» у виконанні режисера театральної студії «Я+ТЫ» Наталі Бабакіної. Серед виступів гостей заходу особливо цікавою стала промова Валентини Зотової, яка так висловила своє відношення до книги, що у кожного з присутніх з’явилося бажання якнайшвидше поринути у читання твору.

Про історію написання книги, про особисті взаємовідносини з Олександром Грушецьким – людиною з непростою долею, розповів автор книги Сергій Авдєєнко.

Співробітники бібліотеки вдячні всім гостям заходу і мають надію провести ще багато презентацій книжок Сергія Авдєєнка.