Нагородження переможців загальноміського Фестивалю дитячого читання «Найрозумніший фантазер»

27 травня в концертному залі Дитячої музичної школи № 1 відбулося нагородження переможців загальноміського Фестивалю дитячого читання «Найрозумніший фантазер».

Цей Фестиваль  проходить у Мелітополі вже 9-й рік поспіль за ініціативою Центральної дитячої бібліотеки «Мальвіна» серед школярів 5-х і 6-х класів.

Проведення фестивалю стало можливим завдяки тісній співпраці культурних та освітніх закладів міста. Підтримку та допомогу в організації фестивалю надавали мелітопольська міська влада, управління культури та молоді, управління освіти, шкільні та міські бібліотеки.

Традиційно фестиваль проходив з лютого по квітень у два етапи – «Літературний» та «Віртуальний». Цього року в першому його етапі взяли участь понад 2000 учнів з 14 шкіл нашого міста.

Переможцями у своїх класах стали 85 п’ятикласників та 80 шестикласників, які були запрошені до другого етапу – «Віртуального». За його правилами необхідно було підготувати відеорекламу своєї улюбленої книжки.

За сумою балів першого та другого етапів і було визначено переможців Фестивалю дитячого читання.

З теплими словами привітання та почесними місіями нагородження на фінальному святі до переможців звернулися:

Інна Єфименко — директор Централізованої бібліотечної системи, депутат Мелітопольської міської ради 8-го скликання;

Людмила Савіна — головний спеціаліст управління освіти;

Ольга Фоміна — головний спеціаліст управління культури та молоді.

У номінації «ЕРУДИЦІЯ» дипломи та подарунки отримали 14 найрозумніших фантазерів-п’ятикласників.

  1. Карпуша Артур, ЗОШ №8
  2. Паршуков Єгор, ЗОШ №11
  3. Іваніль Валерія, ЗОШ №6
  4. Лащенко Вікторія, ЗОШ №11
  5. Фурдак Дар’я, ЗОШ №13
  6. Серьожкін Олексій, ЗОШ №11
  7. Мігова Дар’я, ЗОШ № 4
  8. Маринова Марія, ЗОШ №22
  9. Созінова Соф’я, ЗОШ №24
  10. Єлагіна Мар’яна, НВК №16
  11. Занков Михайло, НВК №16
  12. Обіход Валерія, НВК №16
  13. Єліна Софія, ЗОШ №22
  14. Фугаджи Олександра, Гімназія №1

У номінації «ДОПИТЛИВІСТЬ» відзнаки одержали 18 шестикласників.

  1. Богомаз Анастасія, НВК №16
  2. Дудла Богдан, НВК №16
  3. Найдьон Максим, ЗОШ № 22 6
  4. Скотницька Поліна, Ліцей №19
  5. Вирвихвост Максим, ЗОШ №24
  6. Дем’яненко Анна, ЗОШ №8

7.Черниш Андрій, НВК №16

  1. Дубинська Анастасія, ЗОШ №6
  2. Лебедєв Святослав, НВК №16
  3. Куриленко Аліса, Гімназія №1
  4. Дундук Данило, Гімназія №1
  5. Прядко Ганна, ЗОШ №22
  6. Єременко Іван, ЗОШ №24
  7. Парпура Кирило, ЗОШ №4
  8. Брук Денис, ЗОШ №25
  9. Ярош Артем, Ліцей №9
  10. Сапа Марія, Ліцей №5
  11. Биковська Анастасія, Ліцей №10

Грамотами «Приз глядацьких симпатій за найкращу відеорекламу книги» були нагороджені учень 5-А класу ЗОШ № 8 Артур Карпуша та учень 6-А класу ЗОШ № 24 Максим Вирвихвост.

Подяки отримали й шкільні бібліотекарі за активну участь у проведенні Фестивалю дитячого читання «Найрозумніший фантазер».

Переможці та гості заходу щиро вдячні за гостинність і створення святкового настрою колективу й вихованцям Дитячої музичної школи № 1.