Дитяча бібліотека «МАЛЬВІНА» отримала «БІБЛІОТЕЧНИЙ ОСКАР» та міжнародний сертифікат

8 квітня у Центральній дитячій бібліотеці відбулось урочисте нагородження організаторів та учасників проєкту «Відеошкола малювання: Діти вчать дітей», який став переможцем 14-ї міжнародної премії «EIFL PUBLIC LIBRARY INNOVATOIN AWARD».

«Бібліотечний оскар» та міжнародний сертифікат були вручені завідуючій Центральною дитячою бібліотекою Юлії Долинській та вчителю образотворчого мистецтва ЗОШ №22 Володимиру Антонюку директором Централізованої бібліотечної системи Інною Єфименко.

Свої подарунки та грамоти отримали і юні викладачі Відеошколи малювання: Марк Захарян, Діана Корпусова, Анастасія Кураш, Аліна Юрченко, Тетяна Яковенко, Марина і Ганна Сурядні.

Музичні номери дарували учасники студії вокального мистецтва «Домінанта» (керівник Світлана Назіна).

Нагадуємо, що школу малювання у дитячій бібліотеці «Мальвіна» було організовано наприкінці 2019 року разом з учителем образотворчого мистецтва вищої категорії Володимиром Антонюком.

Однак у березні 2020 року успішний проєкт опинився під загрозою закриття в період першої хвилі пандемії COVID-19. Саме тоді народилась ідея трансформувати школу та дати їй друге життя в онлайн-форматі Школа малювання студія «Веселка» .

Особливістю цієї школи стало те, що відеоуроки малювання стали вести діти-художники — вихованці Володимира Івановича.

Щоб довести світу, що пандемія не може стати на заваді творчості та навчанню, дитяча бібліотека бере участь у міжнародному конкурсі серед публічних бібліотек світу і…здобуває визнання за межами України серед 24 країн у номінації «Відповідь на COVID-19» http://surl.li/qcev.

Бажаємо учасникам школи малювання наснаги, креативу, нових звершень та перемог!