День Святого Миколая в бібліотеках міста

День Святого Миколая – це одне з найочікуваніших свят, популярність якого щороку зростає. День Святого Миколая – це своєрідний початок низки новорічних свят і зустріти його треба весело, креативно і в колі друзів.
А чи все ви знаєте про свято? Перевірити себе запрошує бібліотека ім. Т. Шевченка за допомогою вікторини «День Святого Миколая» https://learningapps.org/display?v=pukj86h7n20.
Цього дня заведено дарувати один одному подарунки та творити добрі справи.
А що може бути приємніше, ніж дарувати і отримувати новорічні презенти?! Особливо в незвичайному рукодільному чобітку. То ж бібліотечна майстриня запрошує приєднатися до майстер-класу та прикріплювати світлини своїх чобітків у коментарях на сторінці в Фейсбуці
А бібліотека ім. В. Маяковського пропонує майстер-клас з виготовлення шкатулки для солодощів у формі бичка — символу наступного року.
Напередодні улюбленого свята всіх дітей дитяча бібліотека «Мальвіна» пропонує відправитися у новорічну подорож та познайомитися з легендами про доброго Святого. Ви дізнаєтеся, як святкують день Святого Миколая в різних країнах світу та що треба зробити, щоб отримати під подушку подарунки і солодощі, а не різочку.
Бібліотечна майстриня дитячої бібліотеки на майстер – класі розповість, як відчути казковий запах свята і виготовити солодкий сувенір своїм друзям та рідним. Адже всім відомо: власноруч виготовлені смаколики – цікавий подарунок. Створюйте свої подаруночки від Святого Миколая разом з
Мелітопольська центральна дитяча бібліотека «Мальвіна». https://www.facebook.com/bibliotekamalvina/videos/401749017906649
А ось в зимовій майстерні міської бібліотеки ім. М. Горького пропонують виготовити чудо-сніжинки, які є обов’язковим атрибутом новорічних свят та прикрасою інтер’єру.
Залишається зовсім мало часу до свята. Тож не баріться: готуйте подарунки рідним і друзям та наповнюйте чобітки різними презентами.
Даруйте свято своїм близьким! Зі святом вас!