МІСЬКИЙ ФОТО-КОНКУРС «235 КАДРІВ»

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Перший міський фото-конкурс (далі Конкурс) організовується і проводиться Відділом культури Мелітопольської міської ради Запорізької області (Організатор). Положення визначає порядок організації Конкурсу, регулює взаємовідносини організаторів і учасників Конкурсу, а також визначає цілі, завдання, терміни і умови проведення Конкурсу та участі в ньому. Це Положення опубліковано на сайті Відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області mvk.zp.ua .

ІІ. МЕТА І ЗАВДАННЯ

− Розкриття унікальності Мелітополя;

− виховання у городян патріотичних чуттів та поваги до рідного міста;

− популяризація об’єктів історичної та культурної спадщини;

− формування позитивного іміджу міста та мешканців;

− стимулювання дослідницької, творчої активності городян;

− виявлення, заохочення та поширення інформації про талановитих мелітопольців.

ІІІ. ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ

Прийом робіт на конкурс — до 20 вересня 2019 року.

Підведення підсумків конкурсу – 29 вересня 2019 року.

ІV. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

4.1. Учасником Конкурсу може стати городянин або група городян міста Мелітополя. Для участі у Конкурсі необхідно надати в установленому цим Положенням порядку фото-роботу.

4.2. Участь у Конкурсі добровільна і безкоштовна.

4.3. Робота може бути як індивідуальною, так і колективною.

  1. УМОВИ КОНКУРСУ

5.1. На Конкурс подаються фото-роботи, зняті (створені) будь-якими доступними засобами, що відповідають тематиці (назві) конкурсу;

5.2. Заявки на участь у Конкурсі необхідно надіслати на електрону адресу pressmvk@gmail.com до 20 вересня 2019 року (однією особою може бути представлено не більше 3 фотографій). Заявки повинні включати:

— заповнений офіційний бланк заявки (приклад);

— фотографію/ї у цифровому вигляді;

5.3. Заявка на участь у Конкурсі оформлюється за встановленою формою згідно зі зразком заповнення анкети учасника. Заявка є документом, необхідним для включення робіт до списку конкурсантів. Роботи, надані без заявки, до участі у конкурсі не допускаються;

5.4. Учасник, який подає заявку для участі у Конкурсі, погоджується з його умовами.

5.5. На Конкурс не допускаються фото-роботи, запозичені з інших джерел (фото-хостинги, соціальні мережі тощо);

5.6. На Конкурс не приймаються фото-роботи рекламного характеру, що ображають гідність і почуття інших людей, що не укладаються в тематику Конкурсу. На Конкурс не приймаютьсяфото-роботи, які включають в будь-якій формі заклики до насильництва, інформацію, яка збуджує соціальну, расову, національну чи релігійну ненависть і ворожнечу. До участі у конкурсі не допускаються фото-роботи, на яких зображені гасла, знаки, символіка тощо політичних партій, а також спиртні та тютюнові вироби.

5.7.  Всі фотографії, які надсилаються на Конкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

  • Цифровий знімок: файл у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів.
  • Колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

5.8. Якщо учасники конкурсу не володіють технічними можливостями для відправки робіт, то в терміни прийому робіт на конкурс надають свої фото-роботи на будь-якому доступному носії за адресою: м. Мелітополь, майдан Перемоги, 4, ПК ім. Т.Г.Шевченка, Центр організаційно-методичної роботи каб.№17.

5.9. Робота повинна бути подана не пізніше терміну закінчення прийому робіт на конкурс.

5.10. Організатор конкурсу залишає за собою право вносити зміни та доповнення до цього Положення.

VI.ВИМОГИ ДО ФОТО-РОБОТИ

6.1. Сюжети фото-робіт мають будуватися  навколо наступних тем: архітектура, інфраструктура та природа Мелітополя.

6.2. У випадку навмисного або ненавмисного порушення вимог даного Положення будь-яким учасником конкурсу, організатор залишає за собою право виключити такого учасника з участі у конкурсі.

VІІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

7.1. Переможці визначаються за результатами онлайн-голосування, яке буде проходити з 20 по 27 вересня 2019 року на офіційній сторінці в Facebook Відділ культури Мелітополь .

7.2. Роботи, які набрали більшу кількість голосів займуть 1, 2, 3 місця відповідно та отримають цінні подарунки та пам’ятні дипломи.

7.3. Заохочувальними відзнаками для учасників конкурсу також стане поширення інформації про осіб, що брали участь у конкурсі.

7.4. Результати онлайн-голосування є остаточними і оскарженню не підлягають.

VІІІ. АВТОРСЬКІ ПРАВА

8.1. Відповідальність за дотримання виняткових і авторських прав на роботу несе учасник.

8.2. Учасник гарантує наявність у нього виняткових авторських прав на представлену на Конкурс роботу.

8.3. Надаючи свою роботу на Конкурс, учасник автоматично дає право організаторам Конкурсу на використання і поширення наданого матеріалу (розміщення в мережі інтернет, телепрограмах, участь у творчих проектах, публікації в ЗМІ, подальше тиражування і т.д.);

8.4. Надання робіт на Конкурс з боку учасника та використання і поширення наданого авторського матеріалу з боку організатора здійснюється на безоплатній основі.

8.5. Учасники Конкурсу дають свою згоду на обробку своїх персональних даних (прізвище, ім’я, по-батькові, адреси електронної пошти та інших персональних даних, викладених учасником Конкурсу);

Надані на Конкурс фото-роботи не рецензуються і не повертаються. Звіт учаснику Конкурсу про подальше використання та поширення організатором представлених на Конкурс матеріалів не передбачений.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Всі питання щодо Конкурсу надсилати на ел.адресу: pressmvk@gmail.com або по телефону: (0619) 42-25-52.