80 річниця звільнення Мелітополя від нацистських загарбників

Два роки страшної окупації німецькими військами, тисячі закатованих людей, страждань і руйнувань закінчились звільненням Мелітополя завдяки масовому героїзму наших пращурів.

Минули роки, змінились покоління, а жахливі сторінки історії повторюються.
Сьогодні Мелітополь страждає другий рік поспіль від рук російських окупантів. Але настане час і Мелітопольщину буде звільнено від загарбників, і піднімемо ми прапор Перемоги у серці черешневого міста!