Живе спілкування з письменницею, майстер-клас, книжкова виставка та фотозона у сквері

Живе спілкування з письменницею, майстер-клас, книжкова виставка та фотозона у сквері

25 липня відбулася творча зустріч з філологинею, тренеркою освітніх програм та педагогинею Оленою Даниліною, яка є представницею молодого покоління українських письменників.

Захід був організований на свіжому повітрі у сквері «Молодіжний». Незвичним було не тільки місце проведення, а й формат. Спілкування проходило у формі професійного діалогу. Представляв авторку колектив бібліотеки ім. В. Маяковського, який побажав письменниці творчої наснаги й успіхів. Надалі слово взяла сама Олена Даниліна, яка майстерно провела інтерактивний діалог та відповіла на запитання учасників зустрічі.

Письменниця яскраво презентувала свою книгу «Казки для дорослих принцес», проявивши себе талановитим творцем оповідань. Вона змогла зацікавити всіх своїми новими підходами до співпраці з дорослою та дитячою аудиторією.

На заході була презентована виставка чудових книжкових новинок бібліотеки. А завершилася зустріч майстер-класом «Квіткова бутоньєрка». Дівчата одразу ж примірили власноруч створену прикрасу на руку, а хлопчики дарували свої поробки матусям.

Фінальним акордом зустрічі стали спільні фото біля фантастичної фотозони.

Дякуємо Олені Даниліній за чудову можливість поспілкуватись та насолодитись казкою!