Запрошуємо на відкриття діалогового кінопростору «Польська мова та кіно»

21 січня о 16.00 відбудеться офіційне відкриття проекту «Діалоговий кінопростір «Польська мова та кіно» на базі Центральної міської бібліотеки ім. М. Лермонтова (майдан Перемоги 1, тел. 42-06-64).
У грудні 2018 року представники Melitopolskie Ukraińsko-Polskie Kulturalno-Oświatowe Towarzystwo «Polonia» взяли участь у IV Forum Młodych Polaków na Ukrainie. 40 молодих лідерів польських осередків з 14 регіонів України працювали з досвідченими тренерами з Польщі. На форумі організатори підтримали проект «Відкритий діалоговий кінопростір «Польська мова та кіно», презентований мелітопольською командою.
Проектне рішення стало одним із пріоритетних напрямів діяльності польської організації «Полонія» та Централізованої бібліотечної системи Мелітополя. Відтепер з’явиться майдачник для перегляду фільмів польською мовою для усіх, хто цікавиться культурою, традиціями і мовою цієї країни.
Під час роботи діалогового кінопростору діти, молодь, дорослі матимуть можливість спільно дивитися фільми та обговорювати їх. У невимушеній та позитивній атмосфері з чаюванням кожен зможе висловити свої думки. Це допоможе учасникам знайти спільні цікаві теми, познайомитися, обмінятися контактами та налагодити дружні відносини.
У перший день роботи Клубу відбудеться перегляд кінострічки «Bogowie» та Skype-обговорення фільму з членами польської організації м. Житомир.
Вхід вільний!