Запрошуємо на найкоротший кінофестиваль у світі!

Запрошуємо на найкоротший кінофестиваль у світі, який триває лише одну червневу ніч просто неба!

У 2019 році фестиваль «Відкрита Ніч «Дубль 22» пройде у ніч з 29-го на 30-те червня з 21.00 до 04.00. Головним майданчиком фестивалю стане Арт-причал у Києві, а паралельні покази та трансляції пройдуть по більше ніж 100 локаціях України і 10 країн світу.

Цього річ у організаторів є дуже велика місія зафіксувати себе і нас в історії і попасти до книги Рекордів України!!!

Повний перелік майданчиків фестивалю на офіційному сайті у розділі МАЙДАНЧИКИ https://opennight.org.ua/playground/

Локацією фестивалю в Мелітополі вже традиційно стане Мелітопольський міський краєзнавчий музей за підтримкою БО «Благодійний фонд «MLT Museum PLUS».

«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва

Мета фестивалю — підтримка національного кінематографу, а також фільмів спільного та іноземного виробництва, які зберігають традиції українського мистецтва, пропонуючи нові концепції його розвитку, самоідентифікації та існування в спектрі світових національних кінематографій

Тож приходьте за адресою вул. М.Грушевського, 18 (дворик Мелітопольського міського краєзнавчого музею), щоб дивитися кіно від заходу до світанку. ФЕСТИВАЛЬ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ!!! Ми пригостим вас смачною кавою (чаєм), та подаримо незабутні враження та емоції! Чекаємо на вас!

 

Вартість квитка 20 грн.

Довідки за телефонами: 44-45-14 або 096-177-97-14

http://opennight.org.ua/program/