Запрошуємо до «Новорічного серпантину»

Зимові канікули — весела і цікава пора для всіх дітей, а ще це — час дивовижних новорічних і різдвяних свят. Дитяча бібліотека ім. Гайдара («Мальвіна») запрошує відчути святковий настрій в просторі з розвагами під назвою «Новорічний серпантин». З 23 по 30 грудня на дітей чекають різноманітні майстер-класи, новорічні 3D кіноальбоми та малюнкові сесії.

Вже в перші дні «Новорічного серпантину» гостям бібліотеки нудьгувати не довелося! Діти взяли участь в сесії з малювання та в майстер-класах з виготовлення новорічних іграшок.

Малюнкова сесія почалася з екскурсу в історію новорічних свят. Діти дізналися, коли в Україні вперше почали прикрашати ялинку, що є традиційним святковим символом, які страви повинні прикрашати новорічний стіл. Цікаво було юним гостям почути, як святкують Новий рік в європейських країнах. Але головним дійством зустрічі стало зображення новорічних забав: катання на ковзанах, ліплення снігової баби, прогулянки зимовим лісом.

А в Клубі сімейного дозвілля «Happy Land» діти взяли участь в майстер-класах з виготовлення сніговика, новорічної сніжинки та янгола-охоронця.

Бібліотека запрошує прихопити з собою веселий настрій і відвідати «Новорічний серпантин» 27, 28 (о 15.00) і 30 грудня (о 10.00) за адресою дитячої бібліотеки: пр. Хмельницького, 5 (тел.420-425).