Загальноміський Фестиваль дитячого читання «Найрозумніший фантазер»

Вже понад місяць вирує серед п’ятих та шостих класів мелітопольських навчальних закладів загальноміський Фестиваль дитячого читання «Найрозумніший фантазер».

Більш як 2000 учнів з 14 шкіл нашого міста взяли участь у подоланні інтелектуальних сходинок першого етапу під назвою «Літературний». Діти пройшли випробування у конкурсах: «Ерудит-вікторина», «Кіномультифест» та «Бюро літературних знахідок». Переможцями цього етапу у своїх класах стали 85 п’ятикласників та 80 шестикласників.

Тепер на них чекає наступний етап – «Віртуальний». Учні готуватимуть відеорекламу улюбленої книжки (1-2 хвилини). Свої відеовиступи конкурсанти можуть записати у міських бібліотеках або надіслати на e-mail (bibliotekamalvina@gmail.com) до 10 квітня.

З 12 до 23 квітня відео конкурсантів розміщуватимуться у групі Фестиваль дитячого читання «Найрозумніший фантазер» та оцінюватимуться конкурсною комісією для визначення переможців другого етапу Фестивалю та глядачами (для визначення призу глядацьких симпатій).

За сумами балів першого та другого етапів буде визнано переможців Фестивалю дитячого читання «Найрозумніший фантазер».

Всіх, хто бажає бути в курсі фестивальних подій та підтримати своїх учнів у другому етапі, запрошуємо до групи у Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/244549733964857

Організаторами фестивалю є Централізована бібліотечна система управління культури та молоді ММР ЗО та Центральна дитяча бібліотека («Мальвіна»).
Співорганізатори: управління культури та молоді ММР ЗО та управління освіти ММР ЗО.