З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дорогі мелітопольці! Сьогодні, ми відзначаємо одне із головних державних свят – День Конституції України.

У ніч на 28 червня 1996 року, після майже доби безперервної роботи, Верховна Рада голосами 315 народних депутатів, нарешті ухвалила і ввела в дію Основний закон держави – Конституцію України. Цій важливій події передували 6 років важкої праці, консультацій, дебатів і домовленостей.
Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободу, а також визначає політичний устрій держави.
Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України.
Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
Від щирого серця зичимо всім мешканцям міцного здоров’я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої держави. Будуймо разом демократичне громадянське суспільство. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності.
Слава Україні! Зі святом!