Визначені переможці загальноміського конкурсу «Мамо, я тебе люблю!»

Переможці загальноміського конкурсу «Мамо, я тебе люблю!»

Мама – це перше слово, яке ми говоримо в дитинстві. На всіх мовах світу воно звучить однаково, воно наповнене теплом і безмежною любов’ю.

5 березня Центральна дитяча бібліотека «Мальвіна» запросила найактивніших учасників конкурсу «Мамо, я тебе люблю!» для нагородження. Конкурс малюнків, виробів, світлин та літературних творів тривав з 5 лютого до 1 березня цього року.

Відкрив свято вірш «Весна і мама», що виразно прочитала вихованка літературно-художньої студії «Слово» Палацу дитячої та юнацької творчості Олександра Кузнєцова (керівник Альона Танчук).

На святі діти та дорослі з радістю брали участь у цікавих розважальних іграх: «Казкові мами», «Вгадай казку», «Вгадай рецепт страви» та з завзяттям складали для мам «Словник чарівних слів».

Юні джентльмени, вихованці літературно-художньої студії «Слово», привітали присутніх матусь з Міжнародним жіночим святом.

Цього року на конкурс було представлено 68 робіт у 4 номінаціях – малюнки, саморобки, світлини і літературні твори.

За найкращі роботи учасники були нагороджені грамотами й цікавими призами.

У номінації «Любій матусі» (малюнки) грамоти конкурсу отримали:

Шевченко Вікторія — учениця ліцею № 9 (7-А клас)

Ватоліна Вікторія — учениця ліцею № 9 (9-Б клас)

Котуло Софія — учениця ліцею № 9 (7-А клас)

Шаповалова Софія — учениця ліцею № 9 (7-А клас)

Власенко Дар’я — учениця ліцею № 9 (7-А клас)

Седоренко Анна — учениця ліцею № 9 (7-А клас)

Ібрагімов Артур — учень ліцею № 9 (7-А клас)

Разумєйко Маргарита – учениця ЗОШ №11 (4-Б клас)

Алексєєва Альона — вихованка ДНЗ № 30 «Світлячок»

Лесюк Поліна — учениця гімназії № 1 (2-А клас)

Зайченко Мелана — вихованка ДНЗ № 43 «Сонечко»

Шведова Аліса — учениця НВК № 16 (2-Г клас).

Організатори конкурсу висловили подяку вчителю образотворчого мистецтва ліцею № 9 Володимиру Антонюку та директору Дитячої художньої школи ММР ЗО Рустему Абдурахманову.

У номінації «Золоті ручки» (творчі вироби) відзначені:

Радецька Злата — учениця початкової школи № 3 (1-В клас)

Садова Анна — учениця ЗОШ № 8 (5-Б клас)

Лепська Дар’я — учениця ЗОШ № 8 (7-Б клас)

Решетніков Кирило — учень ЗОШ № 8 (1-А клас)

Єременко Матвій — вихованець ДНЗ «Черешенька».

У номінації «Матусина радість» (фото) грамоти отримали:

Черевко Каріна — учениця ЗОШ № 4 (4 клас)

Рубінська Нонна — учениця ЗОШ №7 (1-А клас).

У номінації «Матусина радість» (вірші та оповідання) грамотами відзначені:

Рубінська Патрісія — учениця ліцею № 9 (6-Б клас)

Вінніченко Дар’я — учениця гімназії № 1 (7-А клас)

Марусяк Ольга — учениця гімназії № 1 (9-А клас)

Морозова Яна — учениця гімназії № 1 (8-А клас)

Ткаченко Аліна — учениця гімназії № 1 (7-А клас)

А ще 17 дітей отримали сертифікати конкурсу та заохочувальні призи.

Організатори Конкурсу висловлюють щиру подяку місцевій владі за підтримку творчого дитячого проекту.

Ми від усієї душі вітаємо дорогих матусь, бабусь та дівчаток зі святом! Хай добром і ніжністю світяться ваші серця від маминої турботи, любові та відданості!