Вихованці зразкового ансамблю сучасного танцю «Гілея Денс» підкорили танцювальний олімп

8 лютого 2020 року вихованці зразкового ансамблю сучасного танцю  «Гілея Денс»  Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка (керівник Наталя Тесля) підкорювали танцювальний олімп у місті Києві. Саме в цей день у столиці проходили Всеукраїнські відкриті змагання  «GrandPrixDisco2020» у дисциплінах Disco, DiscoSlow та Freestyle Disco. Суддями виступили представники країн Норвегії, Німеччини, Молдови, Росії та Польщі.

Рідне місто Мелітополь та свій клуб «Гілея Денс», у категорії Solo, на змаганнях представили 16 учасниць. Дівчата вибороли 20 призових місць!  Найчисленніші нагороди отримали: Росинська Кіра, Купцова Кіра, Пирогова Дар’я, Мекта Аріна, Хамчич Кіра, Олярник Таїсія, Альошина Аліса, Павлова Поліна, Кисляк Ксенія.

Змагання – це не тільки можливість показати свою майстерність, але й навчитися чомусь новому. Напередодні дівчата прийняли участь у майстер-класах, які проводили лектори з Норвегії, Німеччини, Польщі та Росії. Варто відмітити, що змагання такого рівня проводилися в Україні вперше. Найнесподіваніше було те, що у відкритих класах  DiscoSlow учасники танцювали під супровід живої музики. Вітаємо колектив «Гілея Денс» з перемогами та бажаємо подальших нагород!