Відбулося засідання робочої групи з моніторингу виконання міської моделі міжкультурної інтеграції «План міжкультурної інтеграції м. Мелітополя до 2020 року»

Вчора, 10 липня, у конференц-залі ПК ім.Т.Г.Шевченка відбулося засідання робочої групи з моніторингу виконання міської моделі міжкультурної інтеграції «План міжкультурної інтеграції м. Мелітополя до 2020 року». На заході були присутні представники різних сфер нашого міста. Відкрила засідання голова робочої групи, заступник міського голови Світлана Бойко, з доповіддю виступила заступник голови робочої групи, радник міського голови (на громадських засадах) з питань інтеркультурної інтеграції міста Мелітополь Людмила Афанасьєва, секретар робочої групи, головний спеціаліст відділу культури Мелітопольської міської ради Ольга Фоміна.
Порядком деним було визначено питання аналізу роботи за І півріччя 2019 року згідно розпорядження міського голови №99-р від 26.02.2019 «Про затвердження складу робочої групи з моніторингу виконання міської моделі міжкультурної інтеграції «План міжкультурної інтеграції м.Мелітополя до 2020 року» та затвердження заходів на 2019 року  «Плану міжкультурної інтеграції м.Мелітополя до 2020 року». 

Робочою групою було проаналізовано проведені заходи І півріччя  і обговорено питання якісної реалізації заходів запланованих на ІІ півріччя. Згідно звіту за І півріччя 2019 року було виконано 27 пунктів з 43 утверджених, ще 15 заплановано на ІІ півріччя 2019 року.