Відбулася презентація збірки «Страви різних національностей»

6 лютого у Центральній міській бібліотеці ім. М. Лермонтова відбулась презентація другої частини збірки «Страви різних національностей», яку видав Обласний методичний центр культури і мистецтва Запорізької обласної ради.

Про історію створення буклету «Страви різних національностей» розповіла тимчасово виконуюча обов’язки директора комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради Олена Златова. Також виступив  президент громадської організації «Асоціація національних меншин Запорізької області» Науфаль Хамдані. Він розповів про досягнення «Асоціації національних меншин» в минулому році та поділився планами на майбутнє.

Слід зазначити, що в збірці вміщено рецепти національних страв, підготовлених членами національних товариств м. Мелітополя. Зокрема, громадською організацією «Дім слов’янської культури» та «Мелітопольським Україно-Польським культурно-освітнім товариством «Полонія». Присутня в залі голова Спілки громадських організацій «Рада національних товариств» та товариства «Полонія» Наталія Козерятська розповіла про особливості польської національної кухні.

Кожен народ має власні традиції, власну історію і, звичайно ж, свої особливості національної кухні. Буклет знайомить з особливостями смакових сприйняттів країн світу. З його сторінок можна дізнатись про найкращі рецепти національних кухонь різних народів, їхні характерні риси, а також навчитись готувати ці страви для себе та своїх близьких.