Відбулася презентація виставки «Павло Ловецький: людина і письменник», присвяченої 110-річчю від дня народження.

4 лютого 2020 року о 14.00 в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки «Павло Ловецький: людина і письменник», присвяченої 110-річчю від дня народження.

Вшанувати пам’ять видатного письменника завітали краєзнавці, літератори, журналісти. З вітальним словом виступила директор музею Лєйла Ібрагімова, своїми теплими спогадами про Павла Ловецького поділились Тетяна Савіна, Олена Гончаренко, Фаїна Янко, Тетяна Полухіна. Тетяна Шевченко-Чепелєва розповіла про спогади своїх батьків, щодо саме його професійної діяльності, а член правління ГО «Спілка краєзнавців Мелітопольщини» Валерій Сакун передав до фондів музею фото Павла Ловецького з колегами-ветеринарами, знайдене краєзнавцем Олександром Барановим.

Науковий співробітник Оксана Беца ознайомила присутніх з виставкою, на якій представлено понад 30 фотографій з архіву письменника, які розкривають різні періоди життя та грані особистості його як людини, документи, особисті речі, друковані видання Павла Ловецького з фондової колекції Мелітопольського міського краєзнавчого музею.

Запрошуємо долучитись до вшанування пам’яті видатного мешканця Мелітополя!

Довідки за телефонами 44-45-14 або 096-177-97-14