Відбулась презентація нової книги Сергія Авдєєнка «Женщина и аэроплан»

В чарівний світ театру потрапили гості презентації нової книги Сергія Авдєєнка «Женщина и аэроплан», яка відбулась 19 листопада в читальному залі центральної міської бібліотеки ім. М. Ю. Лермонтова. Книга «Женщина и аэроплан» цікава тим, що складається з п’єс та кіносценаріїв. Назву книжці дала п’єса «Женщина и аэроплан», в основу якої покладено історію знайомства та сімейного життя видатного художника,  нашого земляка Олександра Тишлера та його першої дружини Анастасії Гроздової.

Гості презентації поринули у дивовижний світ театру та ознайомились з такими п’єсами Сергія Івановича як «Женщина и аэроплан», «С крестом на море и на суше», «Алые паруса», а допомогли в цьому друзі та партнери бібліотеки  — театральна студія «Я + Ти» ПК залізничників під керівництвом Наталії Бабакіної. Учасники студії зіграли уривок п’єси «Алые паруса», яка написана за мотивами повісті Олександра Гріна, та нагадали всім, що завжди треба вірити в дива.

                   

Неймовірно проникливо Наталія Бабакіна зачитала уривок зі сценарію  «С крестом на море и на суше», присвяченого життю та діяльності священноісповідника Феодосія Станкевича. Гості заходу дізнались про тяжку долю отця Федосія, його духовну діяльність як на суші, так і на військових кораблях.

Зі щирими словами привітання та вдячності до Сергія Авдєєнка звернулись ієрей Вадим, настоятель храму в честь святого преподобного Серафіма Саровського, мелітопольська поетеса Тетяна Савіна та керівник «Спілки краєзнавців Мелітопольщини» Володимир Воровка. Автору побажали творчого натхнення та написання нових книг.

Кожен присутній мав змогу прийняти з рук автора за його підписом книгу «Женщина и аэроплан»