ВЕСНЯНІ ВИСТАВКИ, МАЙСТЕР-КЛАСИ ТА ФОТОЗОНИ ЧЕКАЮТЬ  У МІСЬКИХ БІБЛІОТЕКАХ

ВЕСНЯНІ ВИСТАВКИ, МАЙСТЕР-КЛАСИ ТА ФОТОЗОНИ ЧЕКАЮТЬ  У МІСЬКИХ БІБЛІОТЕКАХ

Зустрічаючи весну та 8 Березня, відвідувачі бібліотек не тільки мають змогу познайомитися зі святковими книжковими виставками, але й взяти участь у майстер-класах та зробити селфі біля яскравої фотозони.

Клуб сімейного дозвілля «Happy Land» дитячої бібліотеки «Мальвіна» та творча майстерня бібліотеки ім. М. Горького організували навчання зі створення весняних подарунків. Адже всі знають: ніщо так не здатне потішити серце мами, як виріб, що його виготовила власна дитина.

Маленькі чарівники та юні майстрині фарбували, вирізали та чаклували над своїми поробками.

Клуб сімейного дозвілля «Happy Land» запропонував дітям зробити з кольорового паперу букет білих ромашок. Вони старанно виготовляли об’ємні квіти, вирізали листочки та тоненьку травичку, які додали яскравості до весняного букету. Закінчили композицію, упакувавши квіти у кольорову обгортку.

Святкові листівки, ромашкові букети та квіти з гофрованого паперу — такі подарунки для мам робили у бібліотеці ім. М. Горького.

А у бібліотеці ім. В. Маяковського створювали оригінальні сувеніри у техніці декупаж. Майстер-клас «Цікавий декупаж, або Диво своїми руками» провела психолог Єлизавета Кірчева. Суть цієї техніки у тому, що на поверхню предмета наклеюється вирізане із серветок зображення, яке потім покривається лаком, у результаті чого створюється ілюзія розпису.

Бібліотекарі довели, що освоїти будь-яку техніку зможе кожен, хто має бажання. Головне, трішечки терпіння, фантазії  і з часом все вийде.

Отже, юні умільці вже знають, чим порадують матусю 8 Березня.

Подарунком для жінок мають стати і яскраві книжкові виставки у міських бібліотеках. У виданнях про жінок, що змінили світ, та видатних українок  —  яскраві епізоди та таємниці життя відомих жінок. На поличках кожна знайде щось цікаве та корисне саме для себе: рецепти натуральної косметики, правила гарного манікюру та педикюру, секрети обличчя без зморшок.

Весняний настрій вирує й у бібліотеці ім. М. Лермонтова. Тут можна не тільки познайомитися з цікавими виданнями про жінок і для жінок, але й зробити селфі біля яскравої фотозони.