Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області (на час відпустки по вагітності та пологам), подають до конкурсної комісії наступні документи:

  1. Заяву (написану власноруч) встановленого зразка щодо участі в конкурсі переглянути
  2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (приклад заповнення);
  3. Дві фотокартки розміром 4х6 см;
  4. Копію документів про освіту (завірену нотаріально);
  5. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у порядку, визначеному Законом України«Про запобігання корупції» (подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua/);
  6. Копію заповнених сторінок паспорта громадянина України;
  7. Копію заповнених сторінок військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  8. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення до відділу кадрів, за адресою: каб. № 4, майдан Перемоги 4, м. Мелітополь, 72312. Телефон для довідок – 42-25-52.

(стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років).

Загальні кваліфікаційні вимоги: освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст, вміння працювати з персональним комп’ютером, знання державної мови.

Дата початку прийому документів  Дата закінчення прийому документів
28.02.2018 29.03.2018