В Мелітополі презентували нариси про історію міста

В Центральній міській бібліотеці ім. М. Лермонтова відбулася презентація книги мелітопольського краєзнавця Миколи Крилова «Очерки по истории города Мелитополя 1814-1917гг.». Це друге видання книги, яка побачила світ ще 2008 року.

Після виходу першого видання Микола Володимирович провів значну дослідницьку роботу у фондах Російського державного історичного архіву, Російського державного архіву давніх актів, Російського державного військово-історичного архіву, Центрального державного архіву вищих органів влади України, Державного архіву Автономної Республіки Крим, Державних архівів Запорізької, Одеської та Херсонської областей тощо. Це допомогло автору детальніше розглянути різні аспекти історії міста.

Для написання монографії також використовувались опубліковані матеріали офіційних видань центральних та місцевих органів управління, звіти мелітопольських підприємств та організацій.

В книзі описується хронологічний розвиток Мелітополя 1814-1917 років – від поселення тимошевських селян на правому березі ріки Молочна до змін в соціально-економічному розвитку Мелітополя. Автор видання розповів, що збирати матеріал для цієї книги він розпочав ще у далекому 1979 році, коли навчався в аспірантурі.

На презентацію книги Миколи Крилова прийшло багато його колег, знайомих та цінителів праці дослідника. Гості заходу з цікавістю та задоволенням слухали розповідь видатного краєзнавця. Зі словами подяки за безцінну працю у дослідженні історії міста виступили краєзнавець Володимир Діденко, головний спеціаліст мелітопольського відділу культури Ольга Фоміна та науковий працівник міського краєзнавчого музею Олександр Чухраєнко.

Працівниками бібліотеки до цієї події було підготовлено виставку, що складалась з монографій та статей Миколи Крилова.