В БІБЛІОТЕЦІ ІМ. М. ЛЕРМОНТОВА РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ КІНОКЛУБ «ПОЛЬСЬКА МОВА ТА КІНО».

21 січня стартував спільний проект «Діалоговий кінопростір «Польська мова та кіно» на базі Центральної міської бібліотеки ім. М. Лермонтова.

На офіційному відкритті сучасного кінопростору зібралися всі, хто цікавиться польською культурою, традиціями і прагне вивчити польську мову.

З привітальним словом виступили голова мелітопольського Україно-Польського культурно-освітнього товариства «Полонія» Наталія Козерятська та начальник відділу культури Михайло Семікін.

Начальник відділу культури відзначив активність товариства «Полонія» у збереженні польських традицій, мови та культури та поздоровив молоду полячку Катерину Куцакову з другим місцем в IV Міжнародному Історичному конкурсі «Польсько-більшовицька війна 1919-1920 рр. На захисті кордонів і незалежності».

У свою чергу Наталія Козерятська зі словами подяки звернулася до Вікторії Єфименко та Яни Струкової за участь у IV Форумі молодих поляків в Україні (м. Івано-Франківськ) у грудні 2018 року.

Дівчата поділилися враженнями від відвідування цього Форуму. Адже саме завдяки участі в форумі та підтримки його організаторами проекту «Інтерактивний кінопростір» Польська мова та кіно «- в читальному залі бібліотеки з’явився дискусійний майданчик для перегляду фільмів польською мовою.

Відвідувачі першого кіносеансу мали можливість переглянути польський історичний фільм.

Завершилась зустріч Skype-обговоренням фільму з членами польської організації м. Вінниці.

Отже, у невимушеній та позитивній атмосфері з чаюванням відбувся перший кінопоказ. Найближчим часом буде організований кіноперегляд нового цікавого фільму польською мовою.

Слідкуйте за анонсами!