ТВОРЧІ ВИСТАВКИ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ

ТВОРЧІ ВИСТАВКИ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ

Багата наша земля талановитими дітьми-митцями! Юні художники постійно радують дорослих та малих мелітопольців персональними виставками та майстер-класами у міських бібліотеках!

В холі бібліотеки ім. М. Горького відкрито дві персональні виставки художників-аматорів: Ганни Смирнової та Тетяни Карпової. Дівчата беруть уроки майстерності в студії «Веселка» ліцею № 9 під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Володимира Антонюка. Ганні подобається малювати природу з використанням масляних фарб та пастелі, а Тетяна пише портрети акварельними фарбами та олівцями.

15 березня о 10:00 юні майстрині запрошують усіх охочих до бібліотеки навчитися малювати олівцем (б-р 30 років Перемоги, 7; тел.: 5-07-59).

Результатом співробітництва ізогуртка «Веселка» та дитячої бібліотеки «Мальвіна» є персональні та колективні вернісажі та майстер-класи від викладача ізогуртка Володимира Антонюка та його учнів. Ось і зараз творчі роботи Аліни Марченко, Вікторії Ватоліної та Марка Захаряна прикрашають вітрини Центральної дитячої бібліотеки «Мальвіна» за адресою: пр. Б. Хмельницького 5; тел.: 420-425. Вихованці ізостудії добре володіють технікою малювання олівцями, аквареллю, гуашшю, пастеллю і олійними фарбами.

У дитячій бібліотеці ще можна познайомитися з малюнками учасників конкурсу «Яскрава країна Мексика — Mexico, un pais colorido», організованого «Центром мексиканської культури «Естрея».

Свої райдужні роботи презентує у бібліотеці ім. В. Маяковського юний майстер пензля — Артур Власенко. Його персональна виставка під назвою «Світ вподобань» діятиме до 22 березня за адресою: вул. Інтеркультурна, 424; тел.: 7-14-60.

Не кожен стає художником, але малювати пробують всі, особливо в дитинстві. Розгледіти талант і розвивати його – головна турбота батьків та вчителів.