Тематична книжкова виставка «Події, що змінили долю України»

З нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначається в Україні 21 листопада, у читальному залі Центральної міської бібліотеки ім. М. Лермонтова розгорнуто тематичну книжкову виставку «Події, що змінили долю України». Нагадаємо, що цього дня в нашій державі віддають шану патріотизму та мужності громадян, які були учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років і стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та прагнень до європейського майбутнього.

На виставці експонуються видання відповідної тематики українських авторів. Це – фотоальбоми, хронологічні довідники, літописи очевидців тих історичних подій та літературні твори, які висвітлюють доленосні для України події.

Один із розділів «Україна – територія гідності та свободи» представляє книжку Михайла Вітра «Літопис Революції Гідності». Існує небезпека, що ця велика подія в житті нашої епохи з часом втратить свою значимість, буде по-іншому трактована різними псевдоісториками. Тому дуже важливо зберегти й передати нащадкам правду про події, настрої, трагедії та перемоги того часу.

Матеріали наступного розділу «Вільні творять майбутнє» розповідають про героїв та події, які відбувались під час Революції Гідності. Відвідувачам бібліотеки запропоновано, зокрема переглянути видання Олександра Стражния «Менталітет. Майдану» Братів Капранових «Майдан. Таємні файли», Олега Трайдакала «Майдан. Погляд зсередини» та інші.

Виставка експонуватиметься до 28 листопада 2020 року.