Стартував IX загальноміський фестиваль дитячого читання «Найрозумніший фантазер»

Фестиваль дитячого читання «Найрозумніший фантазер» проводиться вже дев’ятий рік, як творче змагання серед учнів 5-х та 6-х класів міста Мелітополя.

Організаторами фестивалю є Централізована бібліотечна система управління культури та молоді ММР ЗО та Центральна дитяча бібліотека («Мальвіна»).

Співорганізатори:

  • управління культури та молоді ММР ЗО,
  • управління освіти ММР ЗО.

Фестиваль проводиться на базі міських бібліотек та загальноосвітніх закладів міста у три етапи:

І (літературний) — з 08 лютого по 09 квітня 2021 р.;

ІІ (віртуальний) — з 08 січня по 09 квітня 2021 р.,

ІІІ (фінальний) — з 12 по 23 квітня 2021 р.

На першому етапі учні беруть участь у «Інтелектуальних сходинках». Переможців цього етапу визначатимуть за знаннями шкільної програми з літератури. Учень, який отримав за правильні відповіді найбільшу кількість балів бере участь у другому етапі.

16 лютого стартували перші інтелектуальні змагання, в яких взяли участь п’ятикласники гімназії № 1.

Діти з захопленням відповідали на запитання І етапу інтелектуальних сходинок у змаганнях: «Ерудит – вікторина», «Кіномультифест», «Бюро літературних знахідок». Переможці  були запрошені до другого етапу фестивалю.

На другому етапі під назвою «Віртуальний» переможці першого етапу, після знайомства з літературою за позашкільною програмою у «Літературному кафе» міських бібліотек, готуватимуть на книгу відеорекламу «Відкрий для всіх книжковий світ!» (1-2хвилини).

Свої виступи конкурсанти записують у міських бібліотеках або надсилають на email bibliotekamalvina@gmail.com. Вони розміщуватимуться у групі https://www.facebook.com/groups/244549733964857  і оцінюватимуться журі для визначення переможців фестивалю дитячого читання та глядачами (для визначення призу глядацьких симпатій).

Додаткова інформація щодо проведення Фестивалю та його новини — у групі https://www.facebook.com/groups/244549733964857 або у Центральній дитячій бібліотеці м. Мелітополя за адресою: пр. Б. Хмельницького 5, тел. (0619) 42-04-25.

Завершення фестивалю та нагородження переможців відбудеться 23 квітня 2021 р. на Всесвітній день книги і авторського права.

Не пропустіть цю подію в рідній школі та бібліотеках міста!