Про історію та традиції караїм йшлося на зустрічі в дитячій бібліотеці

Про історію та традиції караїм йшлося на зустрічі в дитячій бібліотеці

Креатив-лабораторія «Культура народів рідного краю» бібліотеки «Мальвіна» знову відчинила свої двері для охочих пізнати традиції різних національностей.

В рамках креатив-лабораторії, вже були проведені зустрічі юних мелітопольців з представниками єврейської та болгарської національно-культурних товариств.

29 листопада в дитячій бібліотеці «Мальвіна» відбулась знайомство з Мелітопольським національно-культурним караїмським товариством «Джамаат». Караїми — нащадки давніх хазарів. Сьогодні це один з малочисельних народів на землі і караїмська мова походить з древніх тюркських мов.

Гостею бібліотеки стала член правління національно-культурного караїмського товариства «Джамаат», почесний житель нашого міста Софія Геліївна Ялпачик.

Софія Геліївна познайомила учнів 5-Б класу ліцею №5 з культурою свого етносу, історією та традиціями караїмського народу.

Особливо захопили дітей розповіді про знамениті у всьому світі караїмські пиріжки та знайомство з граційним національним танцем. Показати основні рухи караїмського танцю нашій гості допомогла педагог-організатор ліцею №5 Лейла Ваітова.

Юні відвідувачі «Мальвіни» отримали багато нової інформації та позитивні емоції!