Презентація дитячої книжки «Счастливое детство Саньки Воронова и его друзей»

Презентація дитячої книжки

«Счастливое детство Саньки Воронова и его друзей»

21 листопада у гості до Центральної дитячої бібліотеки «Мальвіна» завітали учні 3-В класу початкової школи № 3 на презентацію дитячої книжки «Счастливое детство Саньки Воронова и его друзей» молодої письменниці Ксенії Денисової.

Авторка є членом літературного об’єднання ім. Павла Ловецького — одного з найстаріших в Україні.

За час свого існування об’єднання «ЛІТО» виховало чимало поетів і прозаїків, творчість яких відома не тільки в Україні, але й за її межами. Зараз об`єднання налічує близько 50 талановитих майстрів літературного слова.

Ксенія Денисова розповіла малечі про свою книгу, різні життєві ситуації, що стали основою для написання численних оповідань. Авторка прочитала оповідання про звірят «Впереди зима», героїнею якої є руденька пухнаста білочка.

А потім юні гості бібліотеки на майстер-класі своїми руками зробили цю веселу білочку з кольорового паперу. У школярів вийшли дуже яскраві та гарні роботи.

На презентації були присутні письменники літературного об`єднання ім. Павла Ловецького, від їхнього імені авторку привітала Тетяна Данилевська.

Вчителька 3-В класу Ірина Сердюк подякувала Ксенії Денисовій за гарну, цікаву дитячу книжку.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері. На згадку про неї авторка подарувала книжки бібліотеці «Мальвіна» та бібліотеці класу.

Бажаємо молодій талановитій письменниці творчого натхнення та нових книг!