Працівниками читальної зали Центральної міської бібліотеки організовано виставку «Калейдоскоп гумору»

1 квітня весь світ відзначає Міжнародний день сміху. З цієї нагоди працівниками читальної зали Центральної міської бібліотеки організовано виставку «Калейдоскоп гумору».

Перший розділ виставки «Чарівники гумору» присвячений видатним комікам кіно та літератури. Ви можете ознайомитись з біографією таких відомих гумористів, як Чарлі Чаплін, П’єр Рішар, Остап Вишня, Всеволод Нестайко та інші.

У другому розділі «Смійся від душі» зібрано гумористичні твори української літератури та збірки з жартівливими віршами, розіграшами й анекдотами. Книга Олени Попової «Живлюще джерело. Кращі прислів’я та приказки українського народу» є справжньою скарбницею народної мудрості, кмітливості та гумору. Тим, хто полюбляє веселі ігри та розіграші радимо ознайомитись з книгою «Фабрика хорошого настроения. Игры и розыгрыши». Ця книга допоможе будь-яке свято зробити веселим та неповторним.

Періодичні видання «Шкільна бібліотека» та «Позакласний час» допоможуть вчителям підготувати цікаві та веселі заходи до Міжнародного дня сміху.

Запрошуємо відвідати виставку!

https://www.facebook.com/centralna.biblioteka/

http://library.mlt.gov.ua/