Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
ВИСТАВКА «Гроші Революції» 10:00
ВИСТАВКА «Гроші Революції» @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 2 @ 10:00 – Апр 8 @ 17:00
 
ВИСТАВКА «Міста-побратими Мелітополя» 10:00
ВИСТАВКА «Міста-побратими Мелітополя» @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 2 @ 10:00 – Апр 8 @ 17:00
 
ВИСТАВКА «Мова – то найбільший скарб нації!» 10:00
ВИСТАВКА «Мова – то найбільший скарб нації!» @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 2 @ 10:00 – Апр 8 @ 17:00
 
ВИСТАВКА до 100-річчя з дня народження Героя Радянського Союзу, почесного громадянина міста Мелітополя Потапова В.А. 10:00
ВИСТАВКА до 100-річчя з дня народження Почесного громадянина міста Мелітополя Черних В.П. 10:00
ВИСТАВКА до 100-річчя з дня народження Почесного громадянина міста Мелітополя Черних В.П. @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 2 @ 10:00 – Апр 8 @ 17:00
 
ВИСТАВКА до 70-річчя з дня народження почесного громадянина міста Мелітополя Шевченко Л.О. 10:00
ВИСТАВКА до 70-річчя з дня народження почесного громадянина міста Мелітополя Шевченко Л.О. @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 2 @ 10:00 – Апр 8 @ 17:00
 
МІНІ-ФОТОВИСТАВКА«З родинного архіву нащадків купців Чернікових» 10:00
МІНІ-ФОТОВИСТАВКА«З родинного архіву нащадків купців Чернікових» @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 2 @ 10:00 – Апр 8 @ 17:00
 
СТАЦІОНАРНА ВИСТАВКА З ІСТОРІЇ МУЗЕЮ «Музей крізь роки…» 10:00
СТАЦІОНАРНА ВИСТАВКА З ІСТОРІЇ МУЗЕЮ «Музей крізь роки…» @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 2 @ 10:00 – Апр 8 @ 17:00
 
ТЕМАТИЧНА ВИСТАВКА «Гідність і Честь» 10:00
ТЕМАТИЧНА ВИСТАВКА «Гідність і Честь» @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 2 @ 10:00 – Апр 8 @ 17:00
 
ФОТО-ЗОНА «Великодня казка» 10:00
ФОТО-ЗОНА «Великодня казка» @ Палац культури залізничників
Апр 2 @ 10:00 – Апр 8 @ 16:00
 
ТЕМАТИЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ «Барвистий казкограй Ганса Андерсена» 11:00
СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ УЧНЯ НАРОДНОГО ВІДДІЛУ Анненкова Олексія 17:00
8
9
10
11
12
16
20
ЛІТЕРАТУРНА ГРА “ОСТРІВ КНИЖКОВИХ СКАРБІВ” 09:00
ЛІТЕРАТУРНА ГРА “ОСТРІВ КНИЖКОВИХ СКАРБІВ” @ Бібліотека імені Т. Шевченка
Апр 20 @ 09:00 – 10:00
 
ЮВІЛЕЙ 100 РОКІВ ОРГАНІЗАЦІЇ “ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ” 11:00
ЮВІЛЕЙ 100 РОКІВ ОРГАНІЗАЦІЇ “ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ” @ Палац культури імені Т.Г.Шевченка
Апр 20 @ 11:00 – 12:00
 
ЕКОЛОГІЧНА ГОДИНА “ЗЕМЛЯ ПОТРЕБУЄ УВАГИ…” 11:15
ЕКОЛОГІЧНА ГОДИНА “ЗЕМЛЯ ПОТРЕБУЄ УВАГИ…” @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 20 @ 11:15 – 12:15
 
ЮВІЛЕЙ ЦБС ІМ.А.ГАЙДАРА 80 РОКІВ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ БІБЛІОТЕКИ 13:00
ІСТОРИЧНО-ПАТРІОТИЧНА ГОДИНА “ЗАБУТА ПЕРЕМОГА: КРИМСЬКИЙ ПОХІД ПЕТРА БОЛБОЧАНА” 14:00
ІСТОРИЧНО-ПАТРІОТИЧНА ГОДИНА “ЗАБУТА ПЕРЕМОГА: КРИМСЬКИЙ ПОХІД ПЕТРА БОЛБОЧАНА” @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 20 @ 14:00 – 15:00
 
АРТ-ТЕРАПІЯ “ВЕСНЯНЕ ДЕРЕВЦЕ” 15:00
АРТ-ТЕРАПІЯ “ВЕСНЯНЕ ДЕРЕВЦЕ” @ Бібліотека імені В.Маяковського
Апр 20 @ 15:00 – 16:00
 
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ. БЕЗКОШТОВНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ. 15:00
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ. БЕЗКОШТОВНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ. @ Бібліотека імені Т.Шевченка
Апр 20 @ 15:00 – 16:00
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ. БЕЗКОШТОВНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ. @ Бібліотека імені Т.Шевченка
 
22
23
ВИСТАВКА-ШАНА «ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ ПОКОЛІНЬ» 09:00
ВИСТАВКА-ШАНА «ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ ПОКОЛІНЬ» @ Бібліотека імені М.Горького
Апр 23 @ 09:00 – Май 10 @ 17:00
 
УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ АКЦІЇ “Museum week” У TWITTER 09:00
УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ АКЦІЇ “Museum week” У TWITTER @ Мелітопольський міський краєзнавчий музей
Апр 23 @ 09:00 – Апр 29 @ 18:00
 
ВИСТАВКА-СПОГАД «ЧОРНОБИЛЬ: ЗАБУТИ ЙОГО НЕ ДОЗВОЛЯЄ МАЙБУТНЄ» 10:00
ВИСТАВКА-СПОГАД «ЧОРНОБИЛЬ: ЗАБУТИ ЙОГО НЕ ДОЗВОЛЯЄ МАЙБУТНЄ» @ Бібліотека імені М.Лермонтова
Апр 23 @ 10:00 – Апр 30 @ 17:00
 
ТРЕНІНГ ПЛАНУВАННЯ ТА ТАЙМЕНДЖМЕНТУ ДЛЯ УПРАВЛІНЦІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА КЕРІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ 13:00
АКАДЕМКОНЦЕРТ УЧНІВ 1-7 КЛАСІВ ФОРТЕПІАННОГО ВІДДІЛУ 14:00
АКАДЕМКОНЦЕРТ УЧНІВ 1-7 КЛАСІВ ФОРТЕПІАННОГО ВІДДІЛУ @ Дитяча музична школа №1
Апр 23 @ 14:00 – 15:00
 
АКАДЕМКОНЦЕРТ УЧНІВ НАРОДНОГО ВІДДІЛУ 14:00
АКАДЕМКОНЦЕРТ УЧНІВ НАРОДНОГО ВІДДІЛУ @ Дитяча музична школа №1
Апр 23 @ 14:00 – 15:00
 
КОНКУРС ТАЛАНТУ “МІС МДПУ ІМ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО” 15:00
КОНКУРС ТАЛАНТУ “МІС МДПУ ІМ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО” @ Палац культури імені Т.Г.Шевченка
Апр 23 @ 15:00 – 16:00
 
24
КОНЦЕРТ ТРІО «СЕТА ГЛІЄРА» 18:00
КОНЦЕРТ ТРІО «СЕТА ГЛІЄРА» @ Палац культури залізничників
Апр 24 @ 18:00 – 19:00
КОНЦЕРТ ТРІО «СЕТА ГЛІЄРА» @ Палац культури залізничників
 
27
ЕКОЛОГІЧНА ГОДИНА “ЗЕЛЕНИЙ СВІТ НАВКОЛО НАС” 08:00
ЕКОЛОГІЧНА ГОДИНА “ЗЕЛЕНИЙ СВІТ НАВКОЛО НАС” @ Бібліотека імені В.Маяковського
Апр 27 @ 08:00 – 09:00
 
КОНЦЕРТ-МАРАФОН ЗА УЧАСТЮ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ “ЗОРЯНИЙ ДОЩ” 09:00
КОНЦЕРТ-МАРАФОН ЗА УЧАСТЮ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ “ЗОРЯНИЙ ДОЩ” @ Палац культури імені Т.Г.Шевченка
Апр 27 @ 09:00 – 10:00
 
КРУГЛИЙ СТІЛ “УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА ПАВЛА СКОРОПАДСЬКОГО І ДОЛЯ МЕЛІТОПОЛЬЩИНИ У СКЛАДІ ГЕТЬМАНАТУ” 12:00
КОНЦЕРТ ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ “ЗОРЯНА НАДІЯ” 15:00
КОНЦЕРТ ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ “ЗОРЯНА НАДІЯ” @ Палац культури залізничників
Апр 27 @ 15:00 – 16:00
 
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ. БЕЗКОШТОВНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ. 15:00
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ. БЕЗКОШТОВНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ. @ Бібліотека імені Т.Шевченка
Апр 27 @ 15:00 – 16:00
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ. БЕЗКОШТОВНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ. @ Бібліотека імені Т.Шевченка
 
ВЕЧІР РОМАНСУ “ДОКИ ПАЛАЄ СВІЧА” 17:00
ВЕЧІР РОМАНСУ “ДОКИ ПАЛАЄ СВІЧА” @ Бібліотека імені М.Лермонтова
Апр 27 @ 17:00 – 18:00
 
29
30