ПИСЬМЕННИЦЯ-КАЗКАРКА НАТАЛЯ МАЦІЄВСЬКА СТАЛА НОВОЮ ГЕРОЇНЕЮ ОНЛАЙН-ПРОЄКТУ ДИТЯЧОЇ БІБЛІОТЕКИ

Відома мелітопольська письменниця-казкарка Наталя Мацієвська стала новою героїнею онлайн-проєкту дитячої бібліотеки «Мальвіна» «Маленькі запитання великому письменнику».
Три тижні підготовки чергової зустрічі: запис відеозапитань, обробка фото, монтаж, редагування звуку і відео… І ось змонтоване інтерв’ю з дитячих запитань і відповідей чарівної дитячої письменниці Наталі Мацієвської чекає на своїх глядачів https://www.youtube.com/watch?v=tMQ4dOqq4eE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3Niag5OMp1D9KH5ZT3CRKDTKPLqefX9ks9hCKfOgiHB3IqP1RYtjEHbBI
У будь-якого автора є досвід спілкування з читачами в стінах бібліотеки, але навіть найіменитіші письменники і поети відчувають хвилювання перед дитячими запитаннями.
В аматорській студії «Мальвіна» йшлося і про особисте життя Наталі Борисівни, і про її казки, і про їх незвичайних героїв, таких як бджілка Меліта та дівчинка Ната. Не залишилася без уваги нова збірка казок і оповідань для дорослих «Казки дружної родини». Теплі слова вдячності казкарка адресувала художнику-ілюстратору Валерію Прохіну.
І ось результат – відеоінтерв’ю змонтоване, а авторів найкращих питань чекають подарунки від письменниці. Ними стали Дарина Лепська (учениця 8-Б класу гімназії № 8) і Анастасія Тарасова (учениця 4-А класу школи № 4).
Попереду новий зимовий сезон «Маленьких запитань великому письменнику». Нагадаємо, що в рамках проєкту кожен охочий зможе звернутися до мелітопольського митця з відеозапитанням. Автор найоригінальнішого отримає подарунок.
Хочете стати героєм або ж кореспондентом наступної зустрічі – пишіть нам bibliotekamalvina@gmail.com, телефонуйте нам — 420-425, (098) 816-89-22, приходьте до нас за адресою пр. Б. Хмельницького 5.