Переможці онлайн-конкурсу читців «Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»

В бібліотеці ім. В. Маяковського  завершився онлайн-конкурс читців «Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», у якому взяли участь багато талановитих мешканців міста.

Виконавці поетичного жанру змагались за звання найкращого, декламувавши вірші таких відомих українських письменників як:  Т. Шевченко, Л. Українки, П. Тичини та ін.. Висловлювали любов до Батьківщині, рідної мови та мальовничого рідного краю. Всі учасники показали високий рівень підготовки та не залишили байдужими наше журі.

Конкурсанти відчули й обіграли, як справжні актори, обрані композиції, зробивши тим самим вибір журі неймовірно складним.

Варто наголосити, більша кількість конкурсних робіт було надіслано від учнів Мелітопольського вищого професійного училища.

За підсумками конкурсу серед читців поезії за виконання вірша Ліни Костенко «Вечірнє сонце» І місце отримала студентка 209 групи МВПУ Солодовченко Юлія.

ІІ місце виборола: студентка 210 групи МВПУ Маніна Анастасія за виконання вірша Надії Красоткіної «Людей не можна за думки судити».

ІІІ місце посіла Єлізарова Марія, яка виконувала вірш Ліни Костенко під назвою «Крила».

Атмосфера конкурсу була творчою і дуже теплою. Всі переможці отримають грамоту від адміністрації бібліотеки та пізнавальні призи.

Бібліотека висловлює подяку учасникам та журі конкурсу.