Пам’ятаємо героїв

14 червня виповнюється шоста річниця трагічної втрати екіпажу літака ІЛ-76 МД, який загинув при виконанні службового обов’язку під час захисту територіальної цілісності та незалежності України.

Цього дня 2014 року екіпаж військово-транспортного літака Іл-76МД (бортовий номер 76777) Повітряних Сил ЗС України, під керівництвом командира літака підполковника Олександра Бєлого, виконував бойовий політ в Луганський аеропорт. На борту літака перебували 9 членів екіпажу та 40 військовослужбовців дніпропетровської 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, які летіли на ротацію.

Близько 01:00, під час заходу на посадку на аеродром міста Луганськ, на висоті 700 метрів, борт 76777 був підбитий. В результаті терористичного акту літак вибухнув у повітрі і врізався у землю поблизу території аеропорту. 49 військовослужбовців, — весь екіпаж літака та особовий склад десанту, — загинули.

Пам’ятаємо героїв! Пам’ять про них навічно в наших серцях.

 

У річницю втрати екіпажу літака ІЛ-76 МД пропонуємо переглянути відрутальний «ІЛ-76… ПАМ’ЯТАЄМО!» на сторінці Мелітопольського міського краєзнавчого музею