НОВИЙ ПРОЕКТ БІБЛІОТЕК МІСТА ТА ІЗОСТУДІЇ «ВЕСЕЛКА»

НОВИЙ ПРОЕКТ БІБЛІОТЕК МІСТА ТА ІЗОСТУДІЇ «ВЕСЕЛКА»

На початку карантину завдяки творчому тандему співробітників міських бібліотек та викладача ізостудії «Веселка», вчителя ліцею № 9 Володимира Антонюка було організовано відеошколу малювання.

Юні художники, підопічні Володимира Антонюка, із задоволенням відгукнулися на пропозицію розробляти та записувати онлайн-уроки. Незвичні викладачі незвичної школи знайшли спосіб зайняти себе та своїх учнів під час карантину.

Уже отримали свій перший досвід у викладанні Марк Захарян, Діана Корпусова, Анастасія Кураш, Аліна Марченко, Аліна Юрченко, Тетяна Яковенко, Ганна Смирнова, Марина та Анна Сурядні.

Юні художники-викладачі підкорили своїм талантом та чарівністю і дітей, і дорослих. У деяких з них вже з’явилися свої шанувальники.

На своїх майстер-класах тривалістю до 10 хвилин діти навчають глядачів малювати в різних жанрах: абстракція, пейзаж, аніме та навіть створювати картини у 3D-техніках.

Наймолодший викладач школи Марк Захарян провів майстер-класи з малювання кольоровими олівцями: «Райдужне дерево» та пасхальна листівка «Для бабусь та дідусів» і продемонстрував незвичну техніку малювання для створення кульбаб. Марку навчається в 1-А класі ЗОШ № 7.

Незважаючи на свій юний вік, хлопчик вже виставляє свої роботи в школі та бібліотеках нашого міста. В бібліотеці ім. В. Маяковського, наприклад, він провів для дітей огляд своїх картин. А 2020 року взяв участь в Міжнародному конкурсі дитячого малюнка «За мир проти війни» у Франції, де посів почесне друге місце.

Для створення картин Марк використовує суху й олійну пастель та олійні й акрилові фарби. Він полюбляє малювати в сучасних напрямах абстракціонізму та імпресіонізму.

Охочі навчитися малювати у техніці 3D мали можливість «відвідати» онлайн уроки з Тетяною Яковенко. Тетяна навчається у 6 класі спеціалізованої школи № 25. Дівчинка захоплюється графікою, малює маслом на полотні, а також полюбляє змішані техніки малювання.

Юна художниця повністю проілюструвала навчально-методичний посібник «Логопедичні ігри для дітей від 2 до 7 років».

Улюблене хобі – дизайн та написання віршів.

Анастасія Кураш розвіяла міф щодо складності роботи з аквареллю та підготувала для «Школи малювання» майстер-класи «Мак» та «Горобчик». Юна художниця навчається в 9 класі ліцею № 10. Анастасія найчастіше малює дитячі ілюстрації в техніці акварель та маслом на полотні. Улюблена техніка — змішана: акварель з кольоровими олівцями, маркер з олівцями. Полюбляє комп’ютерну графіку, а також захоплюється полімерною глиною, створюючи прикраси для чашок.

Аліна Юрченко записала відеоурок з малювання гуашшю «Бузок», а також запропонувала оригінальну ідею для творчості у створенні кульбаби.

Навчається Аліна в ЗОШ № 22 у 6-А класі. Вона захоплюється малюванням, виготовленням м’яких іграшок та бісероплетінням, а для створення картин використовує масляні фарби, суху пастель, гуаш та акварель.

Дуже подобається малювати різними техніками з використанням олійних, акрилових, акварельних фарб, олівців, гуаші та пастелі ще одній викладачці школи Діані Корпусовій.

Вона вже провела майстер-класи онлайн з малювання аквареллю та кольоровими олівцями. Юна художниця навчається у 8-А класі ліцею № 9. Діана брала участь у міських, обласних конкурсах малюнків та картин. Дівчина виставляла свої роботи в Мелітопольському краєзнавчому музеї та на вернісажі в Обласній бібліотеці для дітей. Вона відзначена на Всеукраїнському конкурсі «Знай і люби свій край».

Ганна Смирнова у формі онлайн майстер-класу навчила глядачів малювати «Тюльпани» за 5 хвилин.

«Життя на карантині» та «Життя на природі» — дві теми на одній картині відобразили сестрички Марина та Анна Сурядні. А що їх об’єднало? Це можна з’ясувати, переглядаючи їхній майстер-клас.

Попереду нові викладачі та нові техніки малювання. Отже, долучайтеся до онлайн майстер-класів у групі Школа малювання_студія «Веселка» https://www.facebook.com/groups/risunok.shkola/. Кожен учасник групи може не тільки переглянути уроки студійців, але й поділитися своєю творчістю або власним майстер-класом з малювання.

А ще на шанувальників живопису очікують виставки малюнків юних викладачів школи у вітринах центральних бібліотек нашого міста.