Запрошуємо на осінню виставку!

Традиційно до кожної пори року вітрини центральної міської  бібліотеки ім. М. Лермонтова прикрашають роботи членів арт-студії «Вільний художник». У листопаді мелітопольці мають чудову нагоду знову насолодитися творчістю талановитих художників.

Цього разу студійці присвятили свої живописні твори, звичайно, найчарівнішій порі року – осені. «Королева Осінь» — саме так назвали свою осінню виставку місцеві художники. В експозиції студійці Наталія Слушаєва, Євгенія Жигірь, Арина Івашина, Юлія Кафо, Олександра Ласкіна, Ганна Андрєєва, Татяна Кравченко, Олена Ніколова, Світлана Борисенко представили близько 50 картин. Виставка об’єднала в собі осінні пейзажі, натюрморти, портрети, виконані в різних техніках.

Арт-студію «Вільний художник» було створено в лютому 2017 року. Її відвідують мелітопольці різного віку і професій, різного рівня художньої освіти. Але об’єднує їх одне — любов до живопису. В арт-студії працюють викладачі Наталія Слушаєва та Євгенія Жигірь, які займаються, як з дітьми, так і з дорослими, допомагають розкрити здібності навіть тій людині, яка раніше пензель і фарби і в руках не тримала, але має величезне бажання самовиразитися на полотні.

Отже протягом місяця сім днів на тиждень і 24 години на добу будь-який городянин може відвідати «Королеву Осінь » від «Вільних художників».