Що подивитися та куди піти у листопаді?

Дайджест листопада:

Прем’єри:

Репродукція

Головний герой — видатний вчений-біолог, що втратив в автокатастрофі свою сім’ю. Він одержимий спрагою повернути своїх близьких, виходячи за межі наукової етики і навіть самої природи.

Цікаві факти про фільм «Репродукція»:

— Сюжет і сценарій кінороботи «Репродукція» створювалися під керівництвом кінокомпанії Кіану Рівза і Стівена Хемела Company Films.

— З чуток, на одну з ролей розглядався Девід Стретхерн.

— Зйомки фільму «Репродукція» проходили влітку 2016 року в Пуерто-Ріко.

— Прем’єрний показ «Репродукції» відбувся на Міжнародному кінофестивалі в Торонто (2017).

 

«Хоробре серце. Змова в королівстві»

Порожня казна королівства металлома змушує короля розпустити армію, а тим часом глава поліції захоплює трон. Аби не допустити, щоб королівство було зруйновано під царюванням нового короля, Рості і його друзі вирішують зробити усе, аби врятувати рідну металлома.

 

Цікаві факти про фільм «Хоробре серце. Змова в королівстві»:

 

— У мультфільмі «Хоробре серце. Змова в королівстві» можна побачити відсилання до фільму Джеймса Кемерона «Титанік» і Джона Стерджеса «Чудова сімка».

 

«Фантастичні звірі. Злочин Гріндельванда»

Дія другої частини буде відбуватися в 1927 році, через кілька місяців після подій оригіналу. Гріндельвальд йде з-під варти і збирає тих, хто вважає чарівників вище всіх не магічних істот. Єдиний, хто може зупинити його, це Альбус Дамблдор. Раніше вони були друзями, але тепер опинилися по різні боки барикад. Але Дамблдор не впорається самотужки, і він вирішує заручитися підтримкою свого колишнього учня Ньюта Скамандер. Захоплююча пригода знову об’єднає Ньюта з Тіною, Квін з Якобом і випробує їх вірність один одному.

Цікаві факти про фільм «Фантастичні звірі: Злочини Гріндельвальда»:

— Друга частина пригод Ньюта Саламандер «Фантастичні звірі» у всесвіті Джоан Роулінг. За словами письменниці, яка особисто відповідає за сюжет, всього буде п’ять фільмів, які розкажуть про події попередніх битв Альбуса Дамблдора і Гріндельвальда в 1945 році.

— Хоча Тесеус за сюжетом старше свого брата Ньюта, актор Каллум Тернер молодше Едді Редмейна на 8 років.

— Джонні Депп погодився на роль навіть не глянувши на сценарій, оскільки є великим фанатом всесвіту.

— Продюсер Девід Хейман під час зйомок «Фантастичних звірів: Злочини Гріндельвальда» заявив, що головними героями сіквела будуть Дамблдор і Гріндельвальд. Однак пізніше Джоан Роулінг особисто спростувала його слова, повідомивши що вся серія присвячена Ньют Саламандер.

 

Театральни вистави та концерти:

DZIDZIО. Мега-тур

Зустрічай МЕГА ТУР DZIDZIO «SUPER-PUPER» у своєму місті!

Успіх повнометражного фільму «DZIDZIO Контрабас», що зібрав рекордний в Українському прокаті бокс-офіс у розмірі 22 млн грн, та який за весь період прокату переглянули 308 тисяч глядачів, DZIDZIO вирішил закріпити всеукраїнським концертним туром.

Спеціально для туру розробляються оригінальні постановки номерів з використанням СУЧАСНИХ технологій. Глядачі поринуть у атмосферу живого шоу.

У рамках туру буде презентовано новий альбом з одноіменною назвою «SUPER-PUPER».

Коли: 13 листопада, 19:30

Де: ПК ім.Т.Г.Шевченка

Скільки: 230-490 грн

Собаче серце

Михайло Булгаков пише повість в 20-і роки минулого століття, коли час героїв пройшов, і залишилися будні, які і є випробуванням для людини. Це розпал будівництва соціалізму, вічне квартирне питання, розруха у будинках і, головне — у головах.

  Класична постановка вистави «Собаче серце» вражає своєю актуальністю і в сьогоднішній час. Загадкова Булгаківська містика, сучасне бачення сюжету гармонійно вписалися в концепцію вистави.

Коли: 25 листопада, 18:00

Де: ПК ім.Т.Г.Шевченка

Скільки: 100-170 грн

 

«Собака на сіні»

«Собака на сіні»- одна з найвідоміших комедій про любов і ревнощі, гордості і пристрасті, про соціальну нерівність і забобони. Багата вдова, аристократка Діана де Бельфлор, закохується в свого секретаря Теодоро. А той уже пообіцяв одружитися з іншою. Боротьба амбіцій, ревнощі — з одного боку, з іншого — пристрасне бажання шанувальників Діани прибрати Теодоро зі свого шляху, приведуть до несподіваної розв’язки. Пройда і пройдисвіт Тристан — слуга Теодора — знаходить свого господаря «батька» — знатного вельможу, який багато років тому втратив сина. Щоб з’єднати свою долю з коханим, Діана погоджується на хитрість Трістана скласти Теодоро нову біографію. Заради любові Діана воліє обманювати весь світ.

Коли: 27 листопада, 18:00

Де: ПК ім.Т.Г.Шевченка

Скільки: 60-160 грн