Родинне свято у бібліотеці ім. Горького

Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята: це і День Матері, і Міжнародний день сім’ї. А отже є привід зібратися всією родиною і влаштувати свято.
Саме так і вчинили працівники бібліотеки ім. М. Горького, запросивши на сімейний вікенд під назвою «Острів радості – родина» дітлахів 1-В класу ЗОШ № 14 та їхніх батьків. Декілька сімей, серед яких і внутрішньо перемішені особи, скористалися нагодою стати гравцями пізнавально-розважальної програми.
Командам було запропоновано «помірятися силами» у різноманітних вікторинах та конкурсах, де вони проявили спритність, кмітливість, швидкість та інші свої якості.
Цікаві завдання були націлені на вміння працювати і відпочивати разом, допомагати та довіряти один одному, а глядачі – підтримували своїх друзів гучними оплесками. Сімейні команди складали прислів’я про сім’ю, розгадували за допомогою вболівальників ребуси. Але найбільший успіх мали конкурси «Мій дім – моя фортеця» та «Суп з цукерок».
Завершився вікенд пісенним подарунком «Моя родина — Україна» від юних учасників програми. Переможці і учасники веселого ігрового марафону отримали грамоти та заохочувальні призи.
Зустріч подарувала дорослим і дітям багато приємних та кумедних хвилин.