Пізнавально-інтерактивна зустріч «Наймиліша, найгарніша, найдобріша…»

Hапередодні міжнародного Дня Матері (13 травня), до Мелітопольського  міського краєзнавчого музею завітали учні одразу декількох навчальних закладів, яким було цікаво дізнатися, що для них підготували наукові співробітники у цей весняний теплий день…
А підготували дійсно багато нового та захоплюючого! По-перше, дітлахи дізналися про історію виникнення Дня Матері. Вона починається від прадавніх часів, коли на наших землях проживали войовничі племена скіфів та сарматів. Саме за допомогою експозиції залу археології наукові
співробітники більш мальовничо змогли розкрити зародки цього свята на прикладі амазонок.
По-друге, поговорили про традиції святкування в різних країнах світу, та зробили висновки, що материнська любов не має географічних меж та часових обмежень.
По-третє, за допомогою інтерактивних гри та плакату, діти змогли виразити свої почуття до мам і розповісти про те, що дарують мами їм у відповідь.
Також вдалося переглянути всім відомий мультфільм, та зробити висновки про те, що мама для нас всіх наймиліша, найрідніша, найгарніша та найдобріша, і що її не замінить ніхто. І що, День Матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов. Тому не забудьте привітати своїх найрідніших матусь. Цього дня ви можете подарувати їм щастя!