Народний колектив України театр пісні «Шоколад» підкорив Грузію

З 10 по 20 червня солісти Народного колективу України Театру пісні «Шоколад» і група REMIX (керівник Наталія Монич) взяли участь в Міжнародних Фестивалях мистецтв «Батумська хвиля» (м. Батумі) і «Super star» (м. Кобулеті), які проводилися Тбіліської секцією Міжнародної ради з танців CID-UNESCO. 
«Батумська хвиля» і «Super star» підтримуються Міжнародною асоціацією виконавського мистецтва W.A.P.A., Спілками хореографічних діячів Грузії і Аджарії. Також була надана підтримка муніципалітетом і Міською радою Батумі. Президенти фестивалів Зураб Біланішвілі і Армандо Гукасян — є почесними солістами знаменитого грузинського ансамблю танцю ім. Сухішвілі.

Конкурсанти з 5 країн змагалися у вокалі, хореографії та інструментальному жанрах. Це Вірменія, Естонія, Білорусь, Грузія і Україна, яку представляли учасники Театр пісні «Шоколад» та солістка-вокалістка з м. Києва — Кравченко Анастасія. Всі конкурсанти показали високий рівень підготовки. Але за лаштунками була дуже легка і дружня атмосфера. «Шоколадки» були яскравими і дзвінкоголосими і привезли додому багато перших, других і третіх місць. За результатами багатонаціонального журі Кубками Гран Прі в хореографії та інструментальному жанрах були нагороджені учасники з Вірменії, а ось у вокальному жанрі 2 Гран-прі (Фест «Super star», м. Кобулеті) були віддані солісткам «Шоколаду» Ярославі Могилі і Ганні Потьомкіній. У жанрі вокальні ансамблі — журі двох конкурсів ( «Батумська хвиля» і «Super star») одноголосно відзначили групу REMIX. Учасники групи REMIX отримали запрошення виступити в жовтні на святі до Дня міста Мцхета (Грузія). Мцхета — культове і святе місце для кожного грузина. На це свято будуть запрошені кращі творчі колективи з усієї Грузії. Українські вокалісти були на висоті, вони не просто підкорили серця суворих членів журі, а отримали запрошення взяти участь у Міжнародних конкурсах в Вірменії і Білорусії.
Ця поїздка запам’ятається всім не тільки високими творчими результатами, але і яскравою незабутньою грузинською гостинністю.

За словами колективу: «Ми жили практично на березі Чорного моря. Отримали задоволення від нічних екскурсій по Кобулеті і Батумі. Незвичайна архітектура в поєднанні з гірськими пейзажами і різноманітністю грузинських страв нікого не залишили байдужими. Їхати нікому не хотілося. Ми будемо з нетерпінням чекати наступного року, щоб побачитися з нашими грузинськими друзями. Тепер і в Грузії знають про улюблене місто Мелітополь «.

Вітаємо з великими творчими досягненнями колектив театру пісні «Шоколад» і бажаємо наступних творчих успіхів і перемог!