Mexico lindo y querido. Знайомство з культурою Мексики

Запрошуємо мелітопольців та гостей міста на чергову інтеркультурну зустріч!

На цей раз ми вирішили познайомити вас із мексиканською культурою в Мелітополі. 8 серпня о 15:00 у Мелітопольському краєзнавчому музеї (вул. М.Грушевського, 18)  відбудеться Інтеркультурна зустріч на тему “Mexico lindo y querido. Знайомство з культурою Мексики”.

Дізнатися про історію, звичаї та побут мексиканців тобі допоможуть засновник Центру мексиканської культури “Естрея” Убальдо Антоніо Гернандез та керівниця Центру “Естрея” Короткова Ірина.

Приходь сам(а) та приводь друзів! Буде мега-цікаво!

Вхід вільний.

Контактна особа – регіональна координаторка проекту “Український букет народів” у Мелітополі, Катерина Шнуренко (Kateryna Shnurenko) +380977272012 mltmuseumplus@gmail.com

Нагадаємо, інтеркультурні зустрічі змінотворців відбуваються в межах  проекту “Український Букет Народів», що має на меті створення інтеркультурних путівників нашою країною із залученням громадян різного соціального та етнічного походження. Його реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду. Проект здійснюється у 4 громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Співорганізаторами проекту у цих громадах є Громадська організація “Молодіжна агенція з адвокації ромської культури “АРКА”, Громадська організація “Арекет”, Громадська організація “Культурний ді@лог”, Благодійна організація “Благодійний Фонд “MLT Museum PLUS”, Комунальний заклад “Лисичанський міський Палац культури”, Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.