МЕЛІТОПОЛЬЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА «GOOD SILENT PARTY ІІІ»

МЕЛІТОПОЛЬЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА «GOOD SILENT PARTY ІІІ»

7 грудня у 41 бібліотеці, в 37 містах України відбуватимуться «Good Silent Party ІІІ».

У Мелітополі  Всеукраїнську акцію «Тиха вечірка» підтримав молодіжний Клуб Superмолодь (SoMe) та Центральна міська бібліотека ім. М. Лермонтова. У березні цього року «Тиха вечірка» вже проходила у бібліотеці ім. М. Лермонтова, незвичний формат якої сподобався «тусовщикам». Отже, вечірка знову повернулася!

КОЛИ? — 7 грудня о 19:00

ДЕ? – Центральна міська бібліотека ім. Лермонтова (майдан Перемоги 1)

ЩО ПОТРІБНО?- Заряджений смартфон, навушники, скачати додаток «Радіо Сковорода»

ЩО ЧЕКАЄ НА ГОСТЕЙ?-  Дискотека, фотозони, ігри та частування. Зона вільна від алкоголю.

ЩО ТАКЕ «GOOD SILENT PARTY»? Це вечірка у навушниках. Локації – приміщення бібліотек. Вечірка відбуватиметься на платформі Інтернет-радіо «SKOVORODA». Радіоефір підігріватимуть гості – хіп-хоп вокаліст гурту «Танок на Майдані Конґо», журналіст і письменник Фоззі та засновник і лідер рок-гурту «Фіолет», письменник, арт-директор фестивалю Бандерштат Сергій Колос.

ВАЖЛИВО! Для участі слід зареєструватися за посиланням  https://cutt.ly/ke2mxlg

Захід організовано за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з 13-ма партнерами за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії. Організатором проєкту виступила Луганська обласна універсальна наукова бібліотека. Партнерами стали Радіо «Сковорода», Українська бібліотечна асоціація, Наукова бібліотека ім. Михайла Максимовича, «Night Ambassadors».

Мета акції: розкрити потенціал бібліотеки у якості арт-платформи та посилити співпрацю бібліотек з молодіжними організаціями.