Мелітопольці опановували техніку софт пастелі

4 січня в бібліотеці ім. В. Маяковського під керівництвом юної художниці Ганни Загуменної,  учениці 4 класу ЗОШ №4, діти та дорослі опановували техніку софт пастелі.

Є безліч інструментів і матеріалів, за допомогою яких можна намалювати красиві малюнки в різних техніках виконання. Одним з таких матеріалів, поряд з аквареллю, гуашшю, олійними фарбами і багатьма іншими, є пастель (кольорова крейда). Цим матеріалом можна намалювати практично будь-яку картину. Тож відвідувачі майстер-класу  спробували  створити зимові пейзажі.

Для новачків відмінно підходить суха пастель, оскільки вона дає можливість працювати в техніці розтушовування.

Впродовж майстер-класу діти відчули особливості малювання сухою пастеллю, побачили відмінності пастелі від інших технік малювання та живопису, зрозуміли, як вибрати правильний тон і фактуру паперу.

Талановита художниця познайомила з законами живопису та основами композиції, розповіла послідовність роботи над малюнком, навчила реалістично передавати зображення та поетапно вести роботу над картиною. Незважаючи на юний вік, Ганна є учасницею та переможницею багатьох конкурсів. В грудні 2018 р. школярка посіла І місце на обласному фестивалі дитячої творчості «Краса Божого світу». Маленька майстриня займається у гуртку «Веселка» ліцею № 9 під керівництвом Володимира Антонюка.

Учасники майстер-класу висловлюють подяку Ганні та її керівнику за пізнавальне заняття.

Познайомитися з роботами цієї талановитої дівчинки, ви можете відвідавши персональну виставку у бібліотеці до 30 січня 2019 р.